Latvijas sievietes triumfējušas starptautiskā iedvesmojošo dāmu konkursā

3 komentāri
Latvijas sievietes triumfējušas starptautiskā iedvesmojošo dāmu konkursā
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijas sievietes ir nepārspējamas savā uzņēmībā, daiļumā un talantos – to nupat visai pasaulei kārtējo reizi apliecinājusi Elita Drāke un piecas konkursa ”Vecmāmiņa” zvaigznes. Dāmas nupat atgriezušās no starptautiskā sieviešu konkursa ”World Rising Stars” Gruzijā, kur piedzīvots absolūts Latvijas sieviešu triumfs.

Konkurss ”World Rising Stars” Gruzijā norisinājās četru dienu garumā, un pārstāvēt Latviju uz to devās konkursa ”Vecmāmiņa” dalībnieces Vera Loze, Vesta Prikula, Tatjana Zavjalova, Iveta Skrastiņa, Viva Kvite, kā arī  konkursa dibinātāja un ilggadējā organizatore Elita Drāke, kura pasākumā bija uzaicināta piedalīties kā nacionālā direktore.

”Konkursā piedalījās sievietes vecumā no 35 līdz 65, kuras dzīvē kaut ko ir sasniegušas – vai tas būtu bizness vai kāda cita sfēra.

Mūsu sievietes, kuras pamanītas, pateicoties konkursam ”Vecmāmiņa”, pārsteidza visus. Mūsu dalībnieces gleznoja, dziedāja, dejoja un 64 gadu vecumā uz skatuves izpildīja špagatu!

”Paņēmām” visus, parādot, ka vecumam nav robežu,” sarunā ar Skaties.lv milzu gandarījumu par paveikto pauž Drāke.

Tāpat mūsu lieliskais piecinieks sevi izcili parādījis modeļu defilē, kur noderējušas pie Drākes smalki apgūtās defilē un sevis pasniegšanas prasmes, sajūsminājušas pasauli ar stilizētiem latviešu tautas tērpiem un īpašajā pozēšanas uzdevumā, kurā demonstrējušas sieviešu saliedētību, ļaujoties fotosesijai.

Kad pienācis rezultātu paziņošanas brīdis, sekojis vislielākais pārsteigums. Uz skatuves saņemt īpašo gada karalienes kroni aicināta Elita Drāke, kura konkursā mūsu dāmas atbalstījusi kā nacionālā direktore, taču pati pat nav pretendējusi uz kroni.

”Tika paziņots, ka esmu cilvēks, kurš ieguldījis daudz laika, pūļu un zināšanu, propagandējot sievietes jebkurā vecumā. Man tika pasniegts kronis ar vārdiem: ”Jūs esat vēl vairāk, nekā gada karaliene.”

Tajā mirklī man acīs sariesās asaras. Teikšu atklāti – man ikdienā tā nesaka paldies, cilvēki ir pieņēmuši, ka tas, ko daru, ir mans uzdevums, un īpašu pateicību par to neesmu nopelnījusi.

Tajā mirklī sajutos novērtēta par visu,” emocionālo brīdi atceras Drāke.

Un ne tikai viņa kronēta par gada karalieni! Uz skatuves izsauktas visas piecas Latvijas pārstāves, kuras tikušas pie fantastiskiem kroņiem un tituliem ”Gada karalienes”.

Latvijas sievietes saņēmušas neskaitāmas uzslavas par uzņēmību un iedvesmošanu. ”Parasti jau sievietes šajā vecumā neko nedara – sēž pie televizora un raud.

Latvijas delegācija uzskatāmi pierādīja, cik daudz sieviete var sasniegt, ja vēlas. Esam ļoti gandarītas par šo rezultātu. Gads iesācies ļoti skaisti,” tā Drāke.

Un viņa ir apņēmības pilna turpināt uz iedvesmojošā viļņa! Izdzīvo sapņus un gūsti atzinību Drākes vadībā – piesakies konkursam ”Vecmāmiņa 2020”! Anketu aizpildi TE!

3 komentāri