Latvijas sabiedrība vēlas satikt mistisko ekstrasensi Džūliju Vangu

24 komentāri
Latvijas sabiedrība vēlas satikt mistisko ekstrasensi Džūliju Vangu

Latvijas sabiedrības vēlme satikt Džūliju Vangu aug augumā. Lasot pievienotos komentārus un iesūtītās vēstules, lielākā daļa no lasītājiem ļoti vēlas satikties ar citādo sievieti Džūliju. Satikšanās ar šo dīvu būtu īsts sapnis.

Esam jūs sadzirdējuši! Vēlamies pateikt milzīgu paldies par Džūlijas Vangas intervijas lielo atsaucību. Esam saņēmuši vēstules redakcijai, lasījuši komentārus gan rakstā, gan arī sociālajos tīklos par vēlmi satikties ar Latvijas ekstrasensi Džūliju Vangu. Visi jūsu sirsnīgie komentāri, vārdi ir patiesi pozitīvi un iedvesmojoši, un Džūlija noteikti tos novērtē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlamies jūs informēt, ka informāciju par Džūliju, un iespēju viņu satikt, mēs sniegt nevaram. Bet esam ļoti pateicīgi un priecīgi par izrādītajām aktivitātēm un pozitīvā lādiņa devumu. Ceram, ka katrs no jums tomēr atradīs iespēju satikties ar šo vienreizējo sievieti!

Foto

TOP komentāri

 • ,,doremi
 • ....
  +6 +6 0

  ....

  Viss ir cilveka galva. Un pati to visu vari mainit .maini attieksi pret dzivi un pati vadi dzivi sev velemaja vieziena.
 • ES
  +5 +5 0

  ES

  Džūlija tepat Rīgā vien dzīvo. Katram ir iespēja viņu nejauši satikt :) Vēlme ar viņu tikties, jo cilvēki vēlas, lai viņa izzīlē, pasaka, palīdz? Bet viņa jau nenodarbojas ar savām ekstrasensa spējām :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl