Latvijas precēto dāmu skaistumkonkursā uzmirdz šarmanta kristiete Sintija

10 komentāri
Latvijas precēto dāmu skaistumkonkursā uzmirdz šarmanta kristiete Sintija
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jau septembrī skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2019” tiks noskaidrota Latvijas daiļākā precētā sieviete, un 30 dalībnieču konkurencē par titulu cīnīsies arī rīdziniece Sintija Gotharde.

”Nāku no skaistākās vietas Latvijā – bordertaunas Skaistkalnes. Tagad gadiem jau dzīvoju Rīgā un ikdienā strādāju organizācijā, kur palīdzu bērnu namu bērniem atrast iespēju piedzīvot veselīgu ģimenes vidi un brīnišķīgu pieredzi Amerikā, tādējādi šiem bērniem dodot iespēju piedzīvot veselīgu, mīlošu, gādīgu ģimenes vidi un pieredzi.

Esmu kristiete, un tas ir mans sirds darbs, un lielu prieku sagādā, kad izdodas palīdzēt, iepriecināt un izmainīt šo mīļo bērnu dzīves,” par savu nodarbošanos Skaties.lv stāsta Sintija, kura ir arī mamma dēlam.

Kā stāsta skaistumkonkursa dalībniece, saistībā ar darbu viņai sanāk daudz ceļot, un ceļošana ir viens no Sintijas hobijiem.

”Ceļošana pat ir ļoti ieteicama, jo, aizbraucot uz citu valsti, vietu, tu tiec izrauts no ierastā, no ikdienas un vari paskatīties uz savu dzīvi no malas un saprast, ko vajadzētu pamainīt, dzimst jaunas idejas un atziņas, notiek restarts, un ceļošana arī ļoti bagātina dvēseli.

Vēl viena no lietām, kas man patīk, ir stils un mode, kas mani interesējis jau no bērnības. Tāpēc tagad studēju stilista gudrības un ticu, ka varēšu palīdzēt daudzām sievietēm (arī vīriešiem), darot tās skaistākas,” savus hobijus atklāj konkursante.

Visas 30 gada skaistākās precētās dāmas apskati un nobalso par savu favorīti TE!

Sintijai viena no motivācijām studēt par stilisti bijusi vēlēšanās palīdzēt citām sievietēm, jo, kā viņa novērojusi, nereti sievietei vēlme pēc pārmaiņām rodas pēc kādiem pārdzīvojumiem, krīzēm un citām izmaiņām dzīvē.

”Es ticu, ka arī ar ārējām izmaiņām sieviete var saņemt dziedināšanu savai dvēselei.

Bieži, ieraugot bezgaumīgi saģērbtu cilvēku, ir vēlme pieiet klāt un dot kādu ieteikumu, kā izskatīties labāk. Bet ar to esmu kļuvusi uzmanīgāka, jo tu nevari dot padomu cilvēkam, kurš pēc tā nejautā un nevēlas izmaiņas,” teic skaistumkonkursa dalībniece.

”Vēl man ļoti patīk dejot. Agrāk nodarbojos ar klasisko dejošanu, bet tagad dejošana diemžēl paliek vien kā rets prieks. Man patīk arī teātris. Beidzu Dramaturgu teātra studijas pie Hermaņa Paukša, un tā man bija lieliska pieredze. Visvairāk izbaudīju diplomdarba izrādi, komēdiju, kurā spēlēju veterināri Tamāru. Bija arī īpaša iespēja piedalīties kādā lielākā projektā – muzikālā izrādē ”Laimes Rekviēms”, kur spēlēju vienā no lomām,” par savām skatuves gaitām stāsta Sintija.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vēlme piedalīties Latvijas precēto sieviešu skaistumkonkursā Sintijai atnākusi dabiski un pašai negaidīti, tomēr viņa neslēpj, ka spert šo soli nedaudz iedrošinājusi konkursa pagājušā gada uzvarētāja Sigita Cīrule.

Sieviete iepriekš līdzīgos konkursos nav piedalījusies, tomēr pieredzes trūkums viņu nav atturējis.

”Pieņēmu to sev kā izaicinājumu un piedzīvojumu, un noteikti kā iedrošinājumu citām Latvijas sievietēm. Mums ir skaistākās, gudrākās, izdarīgākās sievietes pasaulē, un diemžēl ne vienmēr viņas pie mums tiek pienācīgi novērtētas.

Dievs radīja skaistumu, Viņš ir par patiesu skaistumu, un cilvēkus ceļ skaistais sevī un apkārt,” teic skaistule no Rīgas.

Jautāta, ar ko iecerējusi izcelties citu dāmu vidū, Sintija ar smaidu saka: ”Plānoju būt vienkārši es pati. Tā ir labākā izcelšanās.”

Konkursa ”Mrs. Latvija” viens no posmiem ir talantu konkurss, un ar savām spējām un prasmēm Sintija ar prieku palepojas.

”Man parasti izdodas ātri izveidot kontaktu ar cilvēkiem, iepazīstināt, savest dažādus cilvēkus kopā, jā… esmu kompānijas dvēsele. Man patīk cilvēki.

Un kā jau iepriekš minēju, man ir izteikta gaumes un stila izjūta jau kopš ”seniem laikiem”. Esmu radoša un bieži patīk kaut ko izdomāt, mainīt izskatā, mājā un citur.

Vēl man ļoti patīk smieties (tāpēc ar acu krunciņām jāpacīnās), jokoties, sulīgs humors… Domāju, ka man ir laba humora izjūta. Bez humora, manuprāt, ir ļoti grūti dzīvot, un reizēm ir veselīgi arī par sevi pasmieties.”

Pēc Sintijas domām, sievišķīga sieviete ir ar veselu dvēseli un pašapziņu.

”Viņa nav ievainota feministe. Viņa apzinās savu sievietes lomu un apzinās, kāda ir vīrieša loma.

Sievišķība parasti uzplaukst patiesas vīrišķības klātbūtnē. Salamana 31. pamācībā ir teikts: ”…spēks un skaistums (cieņa) ir viņas ietērps, viņa pati smaidīdama bez rūpēm raugās austošai dienai pretī. Viņa ver vaļā savu muti ar gudrību un mīlīga pamācība ir uz viņas mēles…”.”