Latvijas precēto dāmu skaistumkonkursā uzmirdz šarmanta jūrmalniece Kristīne

1 komentārs
Latvijas precēto dāmu skaistumkonkursā uzmirdz šarmanta jūrmalniece Kristīne
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Latvijas precēto sieviešu skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija 2019” 30 dalībnieču konkurencē par uzvaru cīnīsies simpātiskā blondīne Kristīne Bērziņa no Jūrmalas. Īpašās profesijas un savas maiguma dēļ viņa ir īsts sievišķības iemiesojums.

”Neatņemama manas laimes formulas sastāvdaļa ir ģimene. Esmu sievišķīgais zieds savā puišu kompānijā, kuri mani atbalsta un ļauj piepildīt manus sapņus un tiekties uz augstākiem mērķiem.

Vīrs Raitis ir ļoti mīļš un labs draugs, ar kuru kopā ir uzticami un jautri. Lai gan ar vīru precējušies esam jau 13 gadu, es vēl joprojām līdz asarām varu smieties par viņa jokiem. Un tas man šķiet ir mīļi.

Jau deviņus gadus mēs kopā ar vīru no sirds baudām vecāku lomu un ar lielu prieku audzinām mūsu brīnišķīgo dēliņu Adrianu,” Skaties.lv par savu ģimeni stāsta Kristīne.

Visas 30 gada skaistākās precētās dāmas apskati un nobalso par savu favorīti TE!

Degsme darīt un iedvesmot

”Esmu teju 40 gadus jauna sieviete un nesu tā laika populārāko vārdu – Kristīne. Šī vārda īpašnieces raksturo brīnišķīgas darba spējas, tādējādi man ir iekšējais dzinulis tiekties augšup un izmēģināt visdažādākās darbības jomas.

Mans ikdienas darbs tiešā mērā saistīts ar sievietēm – rūpējos par sieviešu iekšējo un ārējo skaistumu, proti, esmu dūla un skaistumkopšanas speciāliste,” atklāj konkursa dalībniece.

Dzīves laikā Kristīne roku izmēģinājusi dažādās nodarbošanās jomās – sākot ar personāla vadību, kurā ieguvusi augstāko izglītību, uzņēmējdarbību un beidzot ar skaistumkopšanu, kas pēdējos gados viņai sirdij ir vistuvākā.

Pie skaistumkopšanas jomas Kristīne nenonāca nejauši – septiņus gadus ilga darbošanās ”Chanel” kompānijā viņu secīgi novedusi pie intereses par skaistumu, tā uzturēšanu augstākajā mērā, tādējādi 33 gadu vecumā sieviete ļāvās savai sirdsbalsij iet sievišķīgu ceļu, apgūstot dūlas profesiju.

”Mani vienmēr ir interesējis darbs ar sievietēm un medicīna, tāpēc uzskatu, ka dūlošana apvieno abas šīs it kā tik atšķirīgās jomas.

Tā nu mana ikdiena paiet, strādājot ar sievietēm bērniņa gaidību laikā, dzemdībās un pēcdzemdību laikā, viņas atbalstot un stiprinot.

Esmu no sirds pateicīga ikvienai sievietei un ikvienai ģimenei, kura uztic pašu dārgāko – bērniņa nākšanu pasaulē. Jaunas dzīvības rašanās ir neparastākais un noslēpumainākais no dabas brīnumiem.

Manī ir degsme darīt un pat tad, ja nedaru – iedvesmot. Esmu stingra raksturā un iekšēji stipra, tāpēc spēju jau daudzus gadus atbalstīt un iedvesmot vīru viņa uzņēmējdarbībā, kas saistīta ar restorāna jomu,” par sevi stāsta Kristīne.

Neskatoties uz aizņemto ikdienu, skaistule atrod laiku arī hobijiem – kā tipisku latvieti viņu vienmēr saistījusi kā dziedāšanai, tā arī dejošana. 14 gadus viņa veltījusi tautas deju ansamblim ”Dzintariņš” un koriem ”Tonika” un ”Dzintars”.

”Tāpat pie hobijiem noteikti jāmin mans jaunākais atklājums, kam pievērsos tikai 39 gadu vecumā, piepildot savu mūža sapni. Šajā gadā sāku apmeklēt baleta studiju un pēc otrā mēģinājumu, kad emocijas un aizkustinājums bija tik liels, jautāju sev: ”Kristīne, kāpēc tikai tagad?” Izbaudu šīs nodarbības un uzskatu, ka liktenim bija savi nodomi uz to,” par jauno vaļasprieku gandarīta ir ”Mrs. Latvija” dalībniece.

Dēliņam par prieku

Latvijas precēto sieviešu skaistumkonkursam Kristīne pieteikusies divu iemeslu dēļ.

”Šis jautājums mudina domāt un atrast īsto iemeslu – tā noteikti nebūs ārišķība un izrādīšanās, tas mani nekad nav saistījis, drīzāk meklēju ko dziļāk. Patiesībā ir divi iemesli, kāpēc es to daru: viens saistīts ar mani pašu un otrs – ar manu dēliņu Adrianu.

Atceros, kā pirms 20 gadiem metos līdzīgā avantūrā, piedaloties konkursā ”Mis Jūrmala”, kur ieguvu titulu ”Mis Skatītāju simpātija”. Šis aizraujošais, krāšņais piedzīvojums izmainīja manu dzīvi, ieguvu sirdsdraudzeni, tāpēc nolēmu savā 40 gadu jubilejā to visu atkārtot, pasniedzot sev kā dāvanu!

Otrs iemesls ir tik emocionāls un dziļš, ka šo uzskatu pat par vēl būtiskāku kā pirmais. Mans dēliņš Adrians zināja par manu sapni sākt dejot baleta studijā, vienmēr ar prieku devās līdzi uz koncertiem. Kad beidzot spēru šo soli un iestājos baleta skolā, Adrians pēc kāda mēģinājuma pienāca man klāt, paņēma manu seju savās maigajās bērna rokās un taujāja: ”Mammīt, tu tagad dejosi uz lielās skatuves, kur es varēšu tevi vērot skatītāju rindās?”

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Es metos skaidrot, ka šī ir tikai aizraušanās un nodarbības apmeklēju prieka pēc. Tajā mirklī dēliņš šašļuka un sabēdājās, ka mani neredzēs uz skatuves dejojam.

Brīdī, kad uzzināju par iespējamo dalību ”Mrs. Latvija” konkursā, cieši apņēmos savu dalību veltīt dēliņam un ticēju, ka tikšu līdz finālam un Adrianam būs iespēja mani redzēt uz lielās skatuves,” savu dalību skaistumkonkursā skaidro simpātiskā jūrmalniece.

Maigums sirdī kā trumpis konkursā

Kristīne uzskata, ka ikviena no sievietēm, tāpat arī visas konkursa dalībnieces, ir īpašas un neatkārtojamas.

”Protams, ikvienai gribētos uzvarēt un uz skatuves stāvēt ar titulu un kroni galvā, bet tā kā esmu gana emocionāla, dabiska, maiga, tad arī konkursā būšu smaidīga un nesamākslota – tāda, kāda esmu ikdienas dzīvē ar saviem mīļajiem cilvēkiem apkārt un kolēģiem.

Maigums sirdī un visās manās izpausmēs, emocionalitāte un spēja aizkustināt arī būs mans trumpis šajā konkursā,” atklāj skaistule.

Starp īpašākajiem talantiem, kas viņai piemīt, sieviete izvirzījusi māku uzklausīt un atbalstīt cilvēkus: ”Sekojot savai sirdsbalsij un novērtējot savas prasmes, izvēlējos dūlas profesiju.”

Tāpat Kristīnei šķiet, ka viņas mamma viņai šūpulī ielikusi spējas un prasmi skaisti nolasīt dzeju.

”Pieminēšanas vērts ir arī pirtīžu rituāla vadīšana, kas apvieno manu maigo būtību, spēju balsī izteikt sajūtas.

Sešu gadu laikā esmu izkopusi prasmi vadīt pirtīžu rituālu. Tas ir īpašs senlatviešu pēcdzemdību rituāls māmiņai un bērniņam, kura laikā izdodas sakārtot sievietes trauslo pasauli pēc dzemdībām un simboliski atdalīt mazulīti no māmiņas.

Saudzējoši parūpēties par jaunās māmiņas ķermeni pēc dzemdībām ir mans aicinājums un sirdsdarbs,” par konkursante.

Kuras tuvumā visas raizes norimst

Kāda, pēc Kristīnes domām, ir sievišķīga sieviete? ”Principā sievišķīgu sievieti es varētu raksturot trīs vārdiem – maiga, mīļa un plūstoša, tāda, kuras tuvumā visas raizes norimst un visiem kļūst labi.

Es ticu tam, ja sieviete – mamma mājās jutīsies labi, tad arī mājinieki jutīsies labi. Mēs, sievietes, esam pavarda turētājas, kas rūpējas par mājassoli, lai ģimenei gribas atgriezties mājās.

Es neesmu meistarīga pavāre, kas stundām stāv pie plīts, bet būtiski, lai māja ir kārtībā, puķes aplietas un valda sirsnīga gaisotne, un visiem gribas atgriezties mājās,” tā Kristīne.

1 komentārs