Latvijas precēto dāmu skaistumkonkursā startē Kristīne no Saulkrastiem

0 Komentāru
Latvijas precēto dāmu skaistumkonkursā startē Kristīne no Saulkrastiem
RITA RRI

30 Latvijas skaistāko precēto sieviešu vidū konkursā ”Mrs. Latvija” ierindojusies 31 gadu vecā divu bērnu māmiņa Kristīne Krišjāne no Saulkrastiem. Laiks iepazīties tuvāk!

Kristīne Krišjāne ieguvusi augstāko izglītību interjera dizaina un finanšu vadības jomās. Savam priekam apguvusi arī dažādus skaistumkopšanas kursus. Šobrīd Kristīnes pamatnodarbošanās ir saistīta ar uzņēmējdarbību, bet viņas galvenais uzdevums ir rūpes par ģimeni, kurā aug divi bērni.

”Patīk paust savu radošumu, vairojot skaistumu sev apkārt,” sarunā ar Skaties.lv uzsver Kristīne. ”Tā kā mēs ar ģimeni dzīvojam mājā ar dārzu, šobrīd mani hobiji ir diezgan praktiski. Sākot no mājas un dārza labiekārtošanas, dažādu veselīgu ēdienu pagatavošanas un noformēšanas, līdz dekoratīvu rokdarbu izgatavošanai gan svētkos, gan ikdienā. Lai gan reti atrodas tam laiks, ar baudu nododos gleznošanai,” savus vaļaspriekus uzskaita konkursante.

”Cilvēki, kas mani tuvāk pazīst, saka, ka man ir īpaša prasme uzmanīgi uzklausīt un palīdzēt cilvēkiem paskatīties uz dzīvi un lietām no pozitīvās puses,” par savām spējām stāsta Kristīne.

Konkursam ”Mrs. Latvija 2019” Kristīne pieteikusies, lai piedalītos jaunā, interesantā un sievišķīgā piedzīvojumā, kas dod iespēju iepazīt sevi jaunās situācijās.

”Ļoti interesants būs sagatavošanās laiks pirms fināla, kad visi tērpi, sevis prezentēšana ir jāpārdomā, lai viss izdotos maksimāli labi un es būtu gandarīta par paveikto.

Noteikti neuzskatu, ka esmu kādā ziņā pārāka vai skaistāka par citām Latvijas sievietēm, drīzāk ceru, ka ar savu piedalīšanos iedrošināšu arī citas sievietes piedalīties šajā konkursā, atvēlēt nedaudz laika sev un iegūt pozitīvas emocijas,” teic skaistule.

Visas 30 gada skaistākās precētās dāmas apskati un nobalso par savu favorīti TE!

Jautāta, ar ko plānojusi izcelties citu dāmu vidū, divu bērnu mammas atzīst: ”Man nebija plānots izcelties citu meiteņu vidū, bet būt tādai kāda esmu – dzīvespriecīgai un radošai sievietei.”

Tikpat vienkārši un nepiespiesti Kristīne ik dienas rūpējas par savu ārieni.

”Es pat neuzskatu, ka man ir kāda īpaša skaistumkopšanas recepte, drīzāk tās ir rūpes par sevi, lai es justos maksimāli labi un būtu enerģiska.

Mana ikdienas skaistumkopšanas recepte ir, pirmkārt, pilnvērtīgs miegs, svaigs gaiss, kvalitatīvs un daudzveidīgs ēdiens, sportiskas aktivitātes svaigā gaisā un pozitīva domāšana. Visas šīs lietas ir pieejamas ikvienam, un tās nemaksā dārgi.

Tagad, vasarā, izmantoju izdevību un cenšos katru rītu aizskriet līdz jūrai nopeldēties, izstaipīties, pēc tam ir neaprakstāmi forša sajūta,” stāsta Kristīne.

Rūpēs par savu ārieni skaistumkopšanas produktiem skaistule atvēlējusi tikai otro vietu.

”Sejas ādas kopšanai lietoju ”Madara” produkcijas krēmus. Tā kā mati man ir īpaši nepaklausīgi, smalki un daudz, gadu gaitā esmu atlasījusi dažus produktus, kuri atvieglo man matu kopšanu ikdienā – ”Tigi S-factor”, ”Kerastase” un ”Keracare” produkti.

Vasaras laikā īpaši piedomāju par saules aizsargkrēmu lietošanu, atrodoties saulē. Ziemas laikā, kad ķermeņa āda kļūst sausāka, dažreiz lietoju vienkārši kokosriekstu eļļu, tā lieliski pabaro ādu,” ikdienā lietotos skaistumkopšanas produktus uzskaita Kristīne.

0 Komentāru