Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”

15 komentāri
Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”
PUBLICITĀTES FOTO

Visu pagājušo nedēļu Karību salās norisinājās starptautiskais skaistuma konkurss korpulentām lēdijām ”Miss Plus Size Universe”, kur Latviju pārstāvēja uzņēmēja Viktorija Brovuna. Skaistulei izdevās apsteigt citas dāmas un izcīnīt uzvaru!

Viktorijai ”Miss Plus Size Universe” nav pirmais skaistuma konkurss. Skaistule devās uz salām jau ar domu uzvarēt un iegūt galveno kroni, ne vienkārši vienu no tituliem.

Gatavošanās, ikvienas detaļas pārdomāšana, dejošanas talanta izkopšana nesa augļus, un Viktorija ieguva pirmo vietu.

”Latvija, Ukraina un Āfrika tiek reklamēta visvairāk. Esam īpašas!” Viktorija par ”Miss Plus Size Universe”

Tikšanās ar premjerministru, radio intervija un nakts pelde. Ieskats konkursa ”Miss Pluss Size Universe” otrajā dienā

”Esmu gandarīta, bet nemelošu, sakot, ka viss bija viegli. Nebūt nē, bet galvenais, ka ir vēlamais rezultāts! Latvijas himna noskanējusi, Karību salas pārsteigtas, ka uzvarētāja nav afroamerikāņu rases,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Viktorija.

Viktorija priecājas, ka talantu šovā viņai izvedās lieliski nodejot sambu, tātad, ne velti viņa mācījās dejot pie deju pasniedzēja Rolanda Šteinberga. Pat lietus un mitrā skatuve netraucēja no sirds izdejoties un nepaslīdēt.

Tā kā Karību salās sākas lietus sezona, tad nav nekāds brīnums, ka pirms fināla nolija lietus un skatuve bijusi slidena. Vairākas dalībnieces priekšnesumu laikā kritušas, bet spējušas piecelties un ar godu turpināt dalību.

”Pirmo reizi piedaloties šāda veida konkursos, bija iznāciens peldkostīmos. Parasti bija fotosesijas, bet šeit staigājām pa skatuvi. Saņēmu vislielākos aplausus, atbalstu, tas mani padarīja laimīgu,” tā Viktorija.

Viktorija priecājas, ka neskatoties uz lietu, nekas neizbojāja skaisto pasākumu un karalienes kronēšanu, viss noritējis veiksmīgi.

Skaistule saka lielu paldies Mikam Celmiņam, kura balss un lieliskā angļu valodas izruna bija dzirdama viņas izvēlēto tērpu prezentācijā. Miks aprakstīja nacionālo tērpu un vakarkleitu.

Skaistuma karaliene ir droša, ka piestrādāšana pie niansēm, profesionālisms, salīdzinājumā ar citām dalībniecēm, ļāva viņai uzvarēt.

Vēl bez Latvijas pārstāves kroņus un attiecīgi – otro un trešo vietu ieguva Āfrikas un Saint Lucia salas pārstāve.

”Jau esmu ceļā uz Latviju. Vedu uz mājām ne tikai kroni un trofeju, bet arī dāvanas no organizatoriem, sponsoriem un dalībniecēm.” smaida Viktorija.

15 komentāri