Latvijas pārstāve gūst dižus panākumus pasaules korpulento dāmu skaistumkonkursā

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Latvijas pārstāve gūst dižus panākumus pasaules korpulento dāmu skaistumkonkursā
PUBLICITĀTES FOTO

No 5.-10. novembrim Kijevā norisinājās Kristīnes Lindenblates rīkotais skaistuma konkurss ”Mrs.Top of the World Plus size 2019”, kurā Latviju pārstāvēja Katerīna Lazdovska. Skaistulei izdevās iegūt “Mrs.Top of the World Plus size 2nd Runner up”, kā arī titulu “Mrs.Fashion Top of the World Plus size”.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katerīna stāsta, ka tiklīdz iegājusi zālē, kurā sēdējušas dalībnieces, viņa sapratusi, ka būs interesanti.

Latviju skaistāko apalīšu konkursā pārstāvēs Katerīna Lazdovska

Meitenes bija ļoti dažādas gan pēc statusa, vecuma un, protams, izskata ziņā.

“Jau no paša sākuma apzinājos, ka pirmā vieta nebūs mana, jo tas ir tikai konkurss, tātad – uzvar ne skaistākā. Zināju, ka iegūšu titulētu vietu, spriedu par to objektīvi,” stāsta Katerīna.

Latviešu skaistule ar visām meitenēm atrada kopīgu valodu, jo pēc savas būtības ir komunikabla un prot draudzēties. Neskatoties uz to, meitenes viņa turēja rokas attālumā – drošībai!

“Skaidri redzēju, kuras meitenes necieš manu klātbūtni, jo viņas redzēja, ka esmu stipra! Kopumā visas dalībnieces bija superīgas. Tuvu sadraudzējos ar Ingu no Minskas, viņa Baltkrievijā ir galvenā VID inspektore, likās sieviete aisbergs, bet izrādījās ļoti draudzīga un atsaucīga,” par piedzīvoto konkursā stāsta Katerīna.

Vēl spēcīga draudzība izveidojusies ar Beļģijas pārstāvi, jau tiek plānota tikšanās Latvijā!

Skaistule atklāj, ka intrigu konkursā nebija, bet spriedze bija jūtama, tomēr minimāli, Katerīnai bijis morāli viegli.

“Fiziski bija grūti visu paspēt – kopīgas fotosesijas, tikšanās ar Ukrainas kultūras ministriju, mēģinājumi, profila intervija, talantu šovs. No agra rīta līdz vēlam vakaram bija jāizskatās kā karalienei. Mainījām tērpus, vizuālos tēlus, ikviena gribēja būt krāšņāka par otru,” tā Katerīna.

Tā kā latviešu skaistule cītīgi gatavojās konkursam, tad ar sirdi juta, ka pūles atmaksāsies un tā arī notika! Piecas konkursa dienas bija neaizmirstamas!

View this post on Instagram

Dear friends☝🏼 Last Saturday I took 2nd place in the International competition Ms.Top of the World Plus-Size in Kiev,🇺🇦representing country of Latvia.🇱🇻 Thank you to my family @_alena_stilist and loved ones, @zakharchenok @np_va , all who supported me ​​through this adventure. Thanks to the contest organizers @kristine_riga @kotyolkina_tasya @mrs_top_oftheworld_plus_size @mstopoftheworldps @charlene_rosco for their belief and for giving me the opportunity to prove myself!♥️ Thanks to the girls who participated in the contest @kellybloemhof @vivalavittoria_br and fought for win with me !!!( see you soon 💋) I’m still overwhelmed with emotions and they don’t let me down! It was a wonderful experience with a lot of impressions! Dear Latvia🇱🇻I did not let you down!!! Love you all !! Thank you @petro.soroka @trisha_morning @tatjanamackevich #latvianblogger #latvia #riga #plussizebeauty #plusszie #beautypegeant #mstopoftheworldplussize2019 #mslatviaplussize #soonkiev #kievgirls #fashion #bodyposetive #curvygirl #latviancurvymodel #secondrunnerup #beautifulgirls #queen #awards #beautifully ——————————————————- Дорогие друзья❤ Хочу поделится с вами моей победой – 2 место на международном конкурсе Ms.Top of the World Plus-Size в Киеве 🇺🇦 Спасибо моим родным и любимым, всем, кто поддерживал и болел за меня, спасибо организаторам конкурса, что дали такую возможность проявить себя! Спасибо девочкам, которые участвовали вместе со мной и также боролись за победу!!! Эмоции до сих пор не отпускают и зашкаливают! Это был колоссальный опыт и море впечатлений! Дорогая Латвия 🇱🇻 я не подвела тебя!!! Люблю вас всех❤ ———————————————————Dārgie draugi Pagājušo sestdien es ieguvu 2. vietu starptautiskajā konkursā Ms.Top of the World Plus-Size Kijevā, 🇺🇦pārstāvot Latviju.🇱🇻 Paldies manai ģimenei un tuviniekiem, visiem, kas mani atbalstīja un juta man līdz šajā piedzīvojumā. Paldies konkursa organizatoriem par uzticēšanos un man doto iespēju pierādīt sevi! Paldies meitenēm, kuras piedalījās konkursā un cīnījās par uzvaru kopā ar mani!!!

A post shared by Katrina Lazdovska (@_katyl_) on

“Viss bija augstā līmenī, esmu laimīga un piepildīta. Pirmais, ko vēlos izdarīt, atgriežoties mājās, ir uzlikt savu kroni un aizbraukt uz bērnu namu, lai iepriecinātu mazās sirsniņas ar ko gardu un siltu. Esmu to darījusi iepriekš, bet šoreiz tas būs jau jaunā statusā. Tas būs mans veids, kā pateikt paldies visumam,” smaida Katerīna.

Neskatoties uz titula iegūšanu, Katerīnas apziņā nekas nav mainījies, viņa ir gandarīta par paveikto darbu un jūt, ka ir savā vietā. Nu skaistulei gribas vēl vairāk strādāt, iedvesmot sievietes ar apaļām formām.

“Kronim tika iedalīta goda vieta mājās, lai varu skatīties un priecāties! Pavisam drīz sākšu aktīvi strādāt pie savas lielo izmēru apģērbu kolekcijas. Pagaidām jāatpūšas un jāuzņem spēki. Noteikti neapstāšos un darīšu lietas – skaistuma labā,” nobeidz Katerīna.