Latvijas himna Gruzijas restorānā

Komentāri

Lai arī cik ļoti Tev patīk aizbraukt kādā ceļojumā, esot tālu no Latvijas, patriotisma jūtas saasinās dubultā. Ne velti kaut kur, piemēram, Francijā, izdzirdot latviešu valodu, bieži vien tautietim pieej klāt, sāc sarunāties un abi jūtaties kā vislabākie draugi, kaut arī nekad pirms tam neesat tikušies. Pavisam sentimentālas sajūtas pārņem, ja citā valstī pēkšņi latviešu valodu izdzirdi no sveštautiešu mutes.

Bez Tabu korespondents Artūrs Špaks nesen atgriezās no ceļojuma pa Gruziju. Pēdējā vakarā visi  vakariņojuši kādā restorānā. Tur oficiantes ne tikai pienesušas klāt ēdienus un dzērienus, bet izklaidējušas viesus ar ļoti skanīgām dziesmām gruzīnu valodā. Liels bijis latviešu pārsteigums, kad pēkšņi restorāna darbinieces sākušas skandēt : ”Dievs, svētī Latviju!”. ”Lūk, tā ir viesmīlība,” saka Artūrs un apgalvo, ka uz šo valsti noteikti vēlētos aizbraukt kādreiz atkal. Par Artūra piedzīvojumiem Gruzijā stāstos un galerijās sīkāk varēsi uzzināt tūlīt pēc Līgosvētkiem portālā Skaties.lv/Sievietei. Bet tagad Tavai uzmanībai neliels gruzīnu dāmu uzstāšanās video .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties viedo!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl