Latvijas bagātāko sieviešu TOP 10

Komentāri
Latvijas bagātāko sieviešu TOP 10

Biznesa žurnāls Kapitāls jūnija numurā pirmo reizi publicē principiāli jaunu Latvijas veiksmīgāko uzņēmēju topu, kas patiesībā sastāv no veseliem pieciem atšķirīgiem sarakstiem. To kopums, izmantojot dažādus parametrus, pārliecinoši demonstrē, kuras pašlaik ir veiksmīgākās sievietes Latvijas uzņēmējdarbībā.

Kā atzīmē viens no šo topu veidotājiem Lato Lapsa, dažādi sieviešu uzņēmēju topi ir veidoti arī iepriekš, taču tie faktiski ir bijuši popularitātes un pazīstamības topi, kuros svarīgākais kritērijs ir bijis fakts, ka uzņēmēja noteikti ir pietiekami zināma, ar ievērojamu publicitātes bagāžu: ”Taču Latvijas pēdējo 10 gadu tautsaimniecības amerikāņu kalniņi ir uzskatāmi apliecinājuši – nevis dzelteni hammeri un vīdēšana smalko aprindu pasākumos, bet sausi apgrozījuma, peļņas, radīto un uzturēto darbavietu skaitļi ir tie, kas rāda patieso uzņēmējdarbības veiksmi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc veiksmīgāko Latvijas sieviešu uzņēmēju tops veidots no pieciem sarakstiem: visapjomīgākā uzņēmējdarbība – TOP 25, visvairāk pelnošā uzņēmējdarbība – TOP 25, Latvijas bagātāko sieviešu TOP 10, sievietes lielāko darba devēju vadībā – TOP 10.

Kā uzsver žurnāla vadītājs Juris Kabakovs, katram no šiem sarakstiem pamatā ir viens no sausiem, bet uzņēmējdarbības veiksmi skaidri un nepārprotami apliecinošiem kritērijiem: uzņēmuma apgrozījums, uzņēmuma peļņa, kopējais personisko īpašumu vērtējums, darbavietu skaits un sekmīga darbība reģionos.

Latvijas bagātāko sieviešu TOP

  1. vieta Tatjana Poplavska – 30 miljonu eiro
  2. vieta Alevtīna Moroza – 17 miljoni eiro
  3. vieta Jeļena Sagateljana – 16 miljoni eiro
  4. vieta Tatjana Omeļčenko – 13 miljoni eiro
  5. vieta Ieva Treija – 10 miljonu eiro

Foto

6.-7. vieta Vineta Piteronoka – 9 miljoni eiro

6.-7.  vieta Benita Sadauska – 9 miljoni eiro

Foto

8.-9. vieta Ludmila Kaca – 8 miljoni eiro

8.-9. vieta Inta Kugra – 8 miljoni eiro

10. vieta Larisa Polosuhina – 7 miljoni eiro

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl