”Latvija, Ukraina un Āfrika tiek reklamēta visvairāk. Esam īpašas!” Viktorija par ”Miss Plus Size Universe”

0 Komentāru
”Latvija, Ukraina un Āfrika tiek reklamēta visvairāk. Esam īpašas!” Viktorija par ”Miss Plus Size Universe”
PUBLICITĀTES FOTO

Uzņēmēja, skaistumkonkursu dalībniece Viktorija Brovuna joprojām atrodas Karību salās, kur piedalās prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Pluss Size Universe”. Konkurss rit pilnā sparā un latviešu daiļava dara visu, lai uzvarētu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija stāsta, ka konkursa ietvaros visvairāk tiek reklamēta Latvija, Ukraina un Āfrika. Valstis un to pārstāves tiek izceltas radio reklāmās un arī skaistuļu fotogrāfijas redzamas veikalu skatlogos.

Iepazīsties: Latvijas pārstāve vispasaules apalīšu skaistuma konkursā – Viktorija Brovuna

”Skaitāmies kā īpaši ciemiņi, mūsu klātbūtne, dalība konkursā tiek īpaši akcentēta,” priecājas Viktorija.

Pirms lielā fināla skaistules aizvestas ekskursijā uz kalniem, dāmām parādīts, kur siltajā dabas nostūrī tiek ņemtas Ziemassvētku eglītes. Apskatīti vietējie džungļi, kuros nav plēsīgo zvēru, bet vien putni un rāpulīši.

Tikšanās ar premjerministru, radio intervija un nakts pelde. Ieskats konkursa ”Miss Pluss Size Universe” otrajā dienā

Vēl lēdijām bija jādodas uz dievkalpojumu, Viktorija smaidot stāsta, ka tas bijis kā filmās rāda, kur afroamerikānietes sadodas rokās, dejo un dzied jautras dziesmiņas.

Pēc dabas un kultūras izzināšanas aizvadīts mēģinājums, kur skaistuma karalienēm bija jānodemonstrē savi tērpi, uznācieni un tas sācis radīt stresu dalībniecēs. Ir skaistules, kuras cenšas skaitīt kādus ”mistiskus” punktus, meklēt sakarības, lai saprastu, kuras sievietes būs pirmajā trijniekā.

Šoreiz ir būtiski iekļūt pirmajās trīs vietās, jo šajā konkursā ir tikai trīs kroņi.

Slēgta viesnīcas teritorija, aizliegti telefoni, uz pilsētu tikai ar apsardzi – ieskats konkursā ”Miss Pluss Size Universe”

”Fināls daudzām meitenēm būs ļoti grūts. Jāprezentē visi tērpi, ir vairāki uznācieni. Daudzas karalienes ir ļoti korpulentas, viņām būs grūti nostāvēt augstpapēžu kurpēs, lielā karstumā tik ilgi. Gaidāms smags fināls,” nobeidz Viktorija.

Jau rītdien uzzini, kā Latvijas pārstāvei veicās konkursa finālā. Vai kāds no kroņiem ceļos uz Latviju?

0 Komentāru