Latvija pasaules uzmanības centrā. Ginesa rekorda kāzās gaisa balonā precēsies 50 pāri

3 komentāri
Latvija pasaules uzmanības centrā. Ginesa rekorda kāzās gaisa balonā precēsies 50 pāri

“Latvijā ir 50 neatkārtojami un brīnišķīgi pāri, kas, precoties gaisa balonā, 14. februārī Jēkabpilī uzstādīs pasaules Ginesa rekordu. Visi pāri ir interesanti, neparasti un ļoti atšķirīgi, taču viņiem ir arī kopīga iezīme – mīlestība vienam pret otru,” informē biedrības Sky Amazons valdes priekšsēdētāja Inga Ūle.

Kopumā uz precēšanos gaisa balonā bija pieteicies turpat divas reizes lielāks pāru skaits. Sākotnēji šķita gandrīz neticami, ka ir 100 pāri, kas vēlas precēties 14. februārī un to darīt lidojuma laikā gaisa balonā, un pie reizes piedalīties pasaules Ginesa rekorda kaldināšanā. Pēc tikšanās ar pāriem pasākuma organizatori steidz secināt, ka visbiežāk trakajam piedāvājumam pieteicās pāri, kas kopā jau nodzīvojuši vairākus gadus un uzaudzinājuši bērnus, taču dažādu iemeslu dēļ līdz kāzām nav tikuši.

Pieteikumus precībām gaisa balonā iesūtījuši pāri no visas Latvijas – sākot ar Liepāju un beidzot ar Konstantinovas pagastu Dagdas novadā pie pašas Krievijas robežas. Ir pāri, kur abi vai viens dzīvo un strādā ārzemēs, taču vēlas precēties Latvijā un vēlas Latvijai palīdzēt kaldināt Ginesa rekordu. Pāru vidū ir gan pavisam jauni cilvēki, kuri pārkāpuši pār 20 gadu slieksni, gan arī cienījama vecuma kandidāti, kas kopā nodzīvojuši vairāk nekā 20 gadu.

Organizatori īpaši uzslavē ārzemēs esošo pāru spēju sakārtot visus dokumentus, kā arī pateicas vēstniecībām, kas šiem pāriem palīdzēja.

Foto

Inga Ūle piebilst, ka līdztekus pāru atlasei gada nogalē rūpīgs darbs īstenots arī ar Dzimtsarakstu nodaļu darbiniecēm, kurām visi 50 pāri būs arī likuma priekšā jālaulā: “Tāpat kā mums, arī Dzimtsarakstu nodaļu amatpersonām, šis projekts ir liels izaicinājums, kas sola pamatīgu darbu, lielu precizitāti un jaunus izaicinājumus.”

Neparastās kāzas un pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajā Salas, Krustpils un Viesītes novadā. Festivāls vienkopus pulcēs 30 vadošos balonu pilotus no tuvākām un tālākām zemēm. Bet festivāla kulminācija notiks 14. februārī – Svētā Valentīna dienā, kad, laulājoties lidojuma laikā, Latvijā tiks uzstādīts pasaules Ginesa rekords – vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits!

Ginesa rekords ir pieteikts, un ar nosaukumu Largest Airborne Wedding oficiāli reģistrēs pasaules Ginesa rekorda organizācijā, kas, aktivitātei noslēdzoties, to oficiāli arī izziņos un organizatoriem izsniegs atbilstošu sertifikātu. Festivālu organizē biedrība Sky Amazons.

TOP komentāri

 • Pašu galveno
  0 0 0

  Pašu galveno

  Neuzrakstīja kur un cikos? Jēkabpils ir plašs jēdziens un rīts vai vakars arī vispār jau ir no svara!
 • Vizma
  0 0 0

  Vizma

  nav tīri ar šo pasākumu... papētīju kas ir tā Inga Ūle un izrādās, tam uzņēmumam NAV tiesību veikt komercpasākumus lidojumos ar gaisa baloniem. Organizatori reāli pārkāpj likumus - šmaukļi! Tā jau būtu smuki notikums ar baloniem, bet "Sky Amazons" un Ūle krāpjas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl