”Latvija ir manas mājas, tāpēc grūti aptvert, ka nevaru jebkurā brīdī atbraukt.” Francijā dzīvojošā Vailda pārdzīvo robežu slēgšanu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
”Latvija ir manas mājas, tāpēc grūti aptvert, ka nevaru jebkurā brīdī atbraukt.” Francijā dzīvojošā Vailda pārdzīvo robežu slēgšanu
Personīgais arhīvs

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda jau labu laiku mitinās Francijā, kur atradusi mīlestību, saderinājusies un dzīvo ģimenes dzīvi. Skaistule pastāsta par dzīvi pēc “Covid-19” uzliesmojuma un sajūtām, uzzinot, ka Latvijas robežas tiek slēgtas.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija stāsta, ka ar katru dienu situācija kļūst arvien trakāka – arvien vairāk saslimušo, un galvenais neviens nezina, kad uzlabosies situācija!

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda atklāj, ka jau vairākus gadus ir saderinājusies

Pēc skaistules domām, Francijas iedzīvotāji cenšas saglabāt mieru, neļaujas histērijai. Daudzi vēl nav sapratuši situācijas nopietnību.

Viktorija stāsta, ka vairums strādā attālināti – arī viņas mīļotais vīrietis. Skolas ir slēgtas, un tiek izteikti aicinājumi bez vajadzības neiziet no mājas.

Ielās visu uzmana policisti, kuri var jebkuram pajautāt, kur viņš dodas, kāpēc vispār atrodas uz ielas – ir jābūt pamatotam iemeslam!

”Sēžu mājās, nekāda izklaide, nekādi restorāni! Mājās galvenokārt skatos filmas, vingroju, gatavoju ko gardu,” smaida Viktorija.

Reizi nedēļā modele dodas iepirkties un pērk produktus visai nedēļai. “Covid-19” laikā Viktorija uz veikalu dodas agri no rīta, kad citi vēl neiepērkas, ir tikai viņa un pārdevējas.

Tāpēc pagaidām sejas masku un cimdus skaistule neizmanto, bet ir iegādājusies vairākus eksemplārus un neslēpj, ka nu jau Francijas aptiekās šādas preces ir deficīts.

”Veikalos nav tukšu plauktu, preces ir pietiekami. Dažas varbūt tiek pirktas vairāk, bet nav tā, ka ir kaut kā deficīts. Aicinu ikvienu iepirkties reizi nedēļā, ne katru dienu apstaigāt veikalu plauktus,” tā Viktorija.

Viktoriju apbēdina, ka vīrusa dēļ bija jāatceļ ieplānotie ceļojumi. Viņa iesaka nevienam neceļot, bet pabūt mājās, iespējams, tad uzlabosies situācija!

”Dīvaina sajūta, apzinoties, ka Latvijas robežas ir slēgtas un es nevaru tā vienkārši izdomāt un braukt apciemot radiniekus. Latvija tomēr ir manas mājas ir grūti aptvert, ka nevaru jebkurā brīdī atbraukt,” tā Viktorija.

13 aizspriedumi par lielām krūtīm. Komentē Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda

Latvijas lielāko krūšu īpašniece priecājas, ka mūsdienās ir iespēja sazvanīties, izmantot videozvanu un jebkurā mirklī redzēt savus mīļos.

Modele priecājas, ka šajā laikā cilvēki sākuši vairāk aizdomāties, atcerēties senus draugus, biežāk sazvanīties un veltīt laiku viens otram, pat ja tas notiek ar telefona vai vēstuļu palīdzību.

”Dzīve ir jābauda, kad ir labi apstākļi, kad ir iespējas to darīt. Nevajag atlikt! Jo nekad nevar zināt, kas būs rīt,” Viktorijas izsecinātais pēdējā mēneša laikā.