Latvijā atpazīstamāko daudzbērnu tēvu TOP 10

0 Komentāru
Latvijā atpazīstamāko daudzbērnu tēvu TOP 10

Jau šovakar kanālā TV3 varēsim vērot realitātes šovu Tēta nedienas Latvijā, kura dalībnieki ir ģimenes no visas Latvijas – mamma, tētis un bērni. Pirms tam Skaties.lv/Sievietei ielūkojās Latvijā zināmāko daudzbērnu tēvu sarakstā.

Vai zināji, ka mūsu pašu aktieri un režisori ir vieni no tiem, kuriem ir lielas un kuplas ģimenes? Piemēram, Jaunā Rīgas Teātra režisoram Alvim Hermanim ir septiņi bērni, savukārt aktieriem Mārtiņam Vilsonam – astoņi bērni, bet Jurim Hiršam – četras atvases.

Realitātes šova Tēta nedienas Latvijā pirmajā sērijā stāsts ir par daudzbērnu ģimeni no Tukuma. Mamma Gunita jau vairākus gadus nekur nestrādā un sēž mājās ar bērniem. Mamma bija tā, kura pieteicās šovam, tā atlasē atklājot, ka ir ļoti nogurusi no rutīnas un vēlas atpūsties. Gunitai kopā ar dzīvesbiedru Ēriku ir septiņi bērni, taču visi nav viņu kopīgie, un daļa no viņiem jau ir pieauguši un dzīvo atsevišķi. Šobrīd abi vecāki ikdienā rūpējas par četriem bērniem. Kamēr gaidām jauno un aizraujošo šovu, uzzini, kas ir Latvijas zināmākie daudzbērnu tēvi!

Foto

0 Komentāru