Komentāri
Latvietes un igauņa mīlestība vainagosies ar kāzām. Igaunijas prezidents prec latvieti

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, kurš savu laulību šķīra šā gada pavasarī, ir saderinājies ar latvieti Ievu Kupci.

Igaunijas prezidents ir saderinājies ar latvieti Ievu Kupci, to apstiprina Igaunijas prezidenta sabiedrisko attiecību menedžeris. Tas bija viņa personiskais lēmums, un nekādā gadījumā nav saistīts ar prezidenta pienākumu izpildes darbiem. Ieva Kupce ir Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītāja. Viņa ir strādājusi ārpolitikā un drošības jomā dažādos institūtos Latvijā un, sadarbojoties ar NATO, koncentrējusies uz problēmām, kas risina drošības, demokrātijas un cilvēktiesību jautājumus. 2012. gadā absolvējusi studijas Džona Hopkinsa Vašingtonas Universitātē un, atgriežoties Latvijā, ieņēma amatu kā valsts sekretāres padomniece Aizsardzības ministrijā. Vai Ieva Kupce būs Igaunijas pirmā lēdija, nav zināms, jo konkrēts kāzu datums vēl nav noteikts. Pašreizējā Igaunijas prezidenta Ilvesa prezidentūras termiņš beidzas 2016. gada augustā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl