Latviete uzvar starptautiskā skaistumkonkursā apalītēm

25 komentāri
Latviete uzvar starptautiskā skaistumkonkursā apalītēm
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Latviešu sievietes ne reizi vien atzītas par daiļākajām pasaulē, un nesen Lielbritānijā dzīvojošā latviete Madara Riley plūkusi uzvaras laurus starptautiskajā skaistumkonkursā korpulentām dāmām ”Miss & Mrs. Top Of The World Plus Size 2020”.

Konkursā ”Miss & Mrs. Top Of The World Plus Size” šogad tika pārstāvētas 20 valstis, un pirmo reizi tas notika tiešsaistē. Kā Skaties.lv stāsta konkursa rīkotāju pārstāve Kristīne Lindenblate, pateicoties tam, kādas tagad ir tehniskās iespējas, konkursa fināls aizritēja ļoti veiksmīgi.

Pirmajā dienā noritēja talantu šovs, kurā izrādīja meiteņu iesūtītos video, kuros viņas demonstrē savus talantus, otrajā dienā notika profila intervijas, trešajā dienā norisinājās fināls ar apbalvošanu.

Titulu ”Mrs. Top Of The World Plus Size” ieguva latviete Madara Riley, kura pārstāvēja Lielbritāniju, bet par ”Miss Top Of The World Plus Size” tika kronēta Kirasao pārstāve.

Apalīšu skaistumkonkursā par pirmo Vice Miss kļuva skaistule no Arubas, otro Vice Miss titulu ieguva beļģiete, kura pārstāvēja Eiropas Savienību, par trešo Vice Mrs. kļuva Latvijas pārstāve operdziedātāja Jūlija Vasiļjeva, bet par ceturto Miss kļuva Amerikas pārstāve.

Līdz finālam noritēja arī skatītāju balsojums jeb ”People Choise”, kurā publikai bija iespēja novērtēt, kā dāmas izskatās tautastērpā, peldkostīmā un vakarkleitā, un tas veidoja 30 procentus no kopējā vērtējuma. Šo titulu ieguva ”Mrs. European Union” no Beļģijas.

Arī pārējās dalībnieces tika pie tituliem, piemēram, latviete Kristīne Sudmale, kura konkursā pārstāvēja Īriju, ieguva titulu ”Miss Fashion”, bet Aleksandra Strigina, kura pārstāvēja Baltijas valstis, ieguva titulu ”Miss Beaty”.

Kā Skaties.lv atzīst Madara Riley, uzvara konkursā viņu ļoti saviļņojusi, un viņa to salīdzina ar stāstu par Pelnrušķīti. Tāpat kā pasakas varonei, arī Madarai, pošoties konkursam, nākušas talkā labās fejas, kā viņa dēvē Lielbritānijā dzīvojošās latviešu dāmas, kuras konkursantei palīdzēja ar tērpiem, kurpēm, rotām, kosmētiku.

”Emocijas ir tādas, ka parunāt nevaru, trīcu, raudu no prieka, protams,” saka Madara.

”Tagad atpūsties nesanāks. Kronis jānes atbildīgi, tas uzliek pienākumu. Būtiski, kā tu sevi pasniedz, ka tu runā, ko tu dari, kāda esi citu acīs. Nu jāpiedomā pie tā visa dubultā,” tā Madara.

Kā pirms fināla Skaties.lv atzina Madara, uz uzvaru konkursā viņa gājusi par 1000 procentiem: ”Ir mērķi likt lietā konkursa slavu, ja tā var teikt, lai pievērstu sabiedrības uzmanību runāt par tādām lietām kā autisms, īpašo bērnu vecāku garīgais stāvoklis, vienkāršības un cilvēcības svarīgums laikā, kad visi grib būt kāds cits, tikai ne pats.”