Latviešu tetovētā modele Monami Frost publisko jautrus video no dienas kopā ar mazo meitiņu

Pievienot komentāru
Latviešu tetovētā modele Monami Frost publisko jautrus video no dienas kopā ar mazo meitiņu
INSTAGRAM

Latviešu tetovētā modele Monami Frost pirms četriem mēnešiem kļuva par māmiņu meitai Neo. Modele sociālajos tīklos publisko dažādus video par meitiņas attīstību, audzināšanas metodēm un neaizmirst par jautrību, kā arī smiekliem.

Monami sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi vairākus video, kuros redzams, kā mazā Neo smejas. Māmiņa mazulīti bučo, kutina vēderiņu un visādi citādi uzjautrina.

Video: vegānu dzīvesveida piekritēja Monami Frost atklāj savu dienas ēdienkarti

Video: tetovētās modeles Monami Frost trīs mēnešus vecā meitiņa jau izmanto podiņu

Meitenītes smieklus modelei izdevies iemūžināt ar vecākās meitas palīdzību, vēlāk māte un Gabija uzņemtos videomateriālus skatījušās neskaitāmas reizes.

Neo smiekli ir pirmā reize, kad viņa smejas tik ilgi un saldi. Māmiņa cenšas iemūžināt visu, ko mazulīte dara, tādā veidā, radot lielisku materiālu, kas vēlāk atsvaidzinās atmiņas.

Tetovētajai modelei izdodas atrast laiku ne tikai jaundzimušajai, bet arī vīram, vecākajai meitai un darbam, gan radot apģērbu kolekcijas, gan atverot burgeru ēstuves.

Monami mazulīti dzemdēja mājas dzemdībās ar divu vecmāšu palīdzību un bez pretsāpju medikamentiem. Mamma jaundzimušo jau no trīs mēnešu vecuma radina pie podiņa.

Tetovētā modele domā, ka laika ziņā turēt bērnu uz podiņa ir tas pats, kas nomainīt pamperu, tikai bērnam tas ir daudz patīkamāk, jo ne mirkli nav jāatrodas savos izkārnījumos.

Video: latviešu tetovētā modele Monami Frost stāsta par mājdzemdību pieredzi