Latviešu tetovētā modele Monami Frost maina frizūru un matu krāsu

24 komentāri
Latviešu tetovētā modele Monami Frost maina frizūru un matu krāsu
INSTAGRAM

Latviešu tetovētā modele Monami Frost kopa ar ģimeni no vizītes dzimtenē ir atgriezusies Anglijā. Atgriešanās mājās sākas ar vizuālām pārvērtībām – jaunu greizumu un matu krāsu.

Par vizuālajām pārmaiņām Monami informē sociālajā tīklā ”Instagram”, publiskojot jautru video, parādot, ka spēj ironizēt pati par sevi.

Latviešu tetovētā modele Monami Frost kopā ar ģimeni bauda atpūtu dzimtenē

View this post on Instagram

A post shared by Monami Frost (@monamifrost)

Foto: latviešu tetovētā modele Monami Frost divus gadus veco meitu turpina barot ar krūti

Video tetovētā modele redzama mājās, sakot, ne nav tik traki, nepieciešama tikai neliela korekcija, lai mati iegūtu apjomu.

Ja pirms salona apmeklējuma Monami matu saknes bija baltas, bet gali melni, tad pateicoties jaunajam griezumam, kas ļāva atbrīvoties no teju visas melnās krāsas, mati ieguvuši balti pelēku nokrāsu.

Skaistule jau sen vēlējās atbrīvoties no melnās krāsas, lai pakāpeniski atgūtu savu dabīgo brūno matu toni. Divu meitu māmiņai liekas īpaši, ja mātei un bērniem ir viena matu krāsa.

Vērojot sevi spogulī, Monami saka, ka viņai patīk pārvērtības. Tetovētā skaistule nodemonstrē griezumu un matu vieglumu, tas viss liek viņai plati smaidīt. Sievietes vecākajai meitai Gabijai ir ļoti līdzīgs matu sakārtojums.

Ieraksta komentāros latviešu skaistules fani sajūsminās par pārvērtībām, izsakot neskaitāmus komplimentus.

Latviešu tetovētā modele Monami Frost par savu seksuālo orientāciju

24 komentāri