Latviešu radītās pērles Kalnciema kvartālā

Komentāri
Latviešu radītās pērles Kalnciema kvartālā

Ne tikai Ņujorka, Parīze vai Milāna ir modes pilsētas, bet arī mūsu pašu Rīga, ir īstena modes galvaspilsēta. Slaveni dizaineri un to lolojumi, šodien bija apskatāmi Kalnciema kvartālā.

Latvija var lepoties ar talantīgiem cilvēkiem, kuriem ir ķēriens uz inovatīvu lietu radīšanu. Apģērbi ar ornamentiem, sarežģītas piegriezuma filca somas, oriģinālas rotaslietas, kas taisītas no pulksteņu mehānisma un vecām rakstāmmašīnu pogām, ir fantastiskas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kalnciema kvartālam ir raksturīgs savs šarms un mākslinieciskā telpa, kas tā apmeklētājiem palīdz izjust empātiju ar radītajiem darbiem. Latvija un patriotisms ir saskatāms vairākās kolekcijās, kuras ir radījuši vietējie dizaineri. Ja tu esi individuālā stila piekritēja, tad šī vieta ir kā radīta tev. Foto galerijā apkopojām skaistākās Latvijas dizaineru radītās pērles, kas spēs tevi iedvesmot!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl