Latviešu pāris Aleksandrs un Olga: mierīgā saimniece un neatlaidīgais mednieks!

Pievienot komentāru
Latviešu pāris Aleksandrs un Olga: mierīgā saimniece un neatlaidīgais mednieks!

Aleksandrs un Olga, mierīgā saimniece un neatlaidīgais mednieks! Vistālākais ceļš uz laulību norises vietu 14. februārī būs jāmēro trešajam medmāsas un militārista pārim – Aleksandram Skatkovam un Olgai Aleksejevai no Tukuma.

”Iepazināmies pirms pieciem gadiem, kopīgu draugu rīkotā ballītē. Pirmais, ko viņā pamanīju, bija acis – tumši brūnas, vērīgas, mērķtiecīgas un ļoti skaistas. Joprojām šķiet, ka viņam ir skaistākās acis pasaulē, un esmu laimīga, ka šo acu skatiena centrālais objekts arī pēc piecu gadu pazīšanās esmu es,” stāsta Olga. To, ka viņa patiešām ir Aleksandra izvēle, varēja manīt arī klātienē, tiekoties ar pāri. Jautāts par iemesliem, kāpēc pāris vēlas precēties lidojumā gaisa balonā, Aleksandrs mērķtiecīgi, strikti un tieši atbildēja: ”Es gribu viņu precēt! Es viņu mīlu un gribu precēt, pat ja uz laulību vietu no Tukuma būs jāizbrauc jau agri no rīta vai neapmierināts paliks kāds draugs, kuram gaidāmas citādas kāzu svinības!”

Foto

Šis ir viens no tiem pāriem, kur iniciatīvu uz pieteikšanos Ginesa rekorda kāzām pilnā mērā uzņēmies līgavainis: ”Es esmu mierīga, piezemēta. Ļoti labprāt saimniekoju pa māju un gatavoju garšīgas vakariņas no medījuma, ko atnes mans ”mednieks”. Viņš kā īstens vīrietis ir ekstrēmo lietu un piedzīvojumu cienītājs.

Aleksandrs diezgan piestrādāja pie tā, lai mani pārliecinātu par šādu kāzu scenāriju. Es neesmu lidojusi ar gaisa balonu un mānītos, ja teiktu – man nemaz nav bailīgi!

Taču, es viņam ticu, es uz viņu paļaujos un zinu, ka kopā ar viņu es būšu drošībā pat tajās situācijās kurās ir bailīgi. Viņš ir ļoti neatlaidīgs, mērķtiecīgs un ļoti atbildīgs. Es varu paļauties uz katru viņa sacīto vārdu, varu ticēt un atļauties būt sieviete – maiga, paļāvīga, arī sabijusies. Tāpēc arī kāzām piekritu un nu, atliek vien sagatavoties tā, lai 14. februāris ir patiešām lieliska diena! Olga ir droša, šogad visu mīlētāju, jeb svētā Valentīna dienā Jēkabpilī visus priecēs arī koša saule un sals, kas neļauj izkust sniegam, taču arī pārlieku asi nekož degunā.

Neparastās kāzas un pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivāls vienkopus pulcēs 30 vadošos balonu pilotus no tuvākām un tālākām zemēm. Bet festivāla kulminācija notiks 14. februārī – Svētā Valentīna dienā,  kad laulājoties lidojuma laikā Latvijā tiks uzstādīts pasaules Ginesa rekordu – vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits! Festivālu organizē biedrība Sky Amazons.

Lasi vēl