1 komentārs
“Latviešu meitenes mēdz dejas laikā iegrābties mums “olās”,” atklāta saruna ar vietējiem vīriešu striptīza grandiem
Foto no personiskā arhīva

Vai šī ir realitāte? Seksīgi, iekārojami augumi… Vīrieši, kuri prot dejot… Kas var būt labāks par šo?! Portālam “Skaties.lv” ir ekskluzīva intervija ar striptīzdejotāju kompāniju, kuras dēļ sievietes kūst!

Sarunājāmies ar Arvīdu, vienu no “MEN’$” dejotājiem, kurš pastāstīja, ar ko nodarbojas un kādi ir amizantākie gadījumi, kas piedzīvoti uz skatuves. Izrādās, latvietes ir dullas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īsumā – kas jūs esat un ar ko nodarbojaties?

“MEN’$ – Male Empire Night Out Show” ir augsta līmeņa striptīzdejotāju kompānija, kas piedāvā profesionālus Las Vegas stilā veidotus deju priekšnesumus, kur tiek piepildītas visslēptākās sieviešu fantāzijas.

Mēs piedāvājam neaizmirstamu, ar erotisku enerģiju strāvojošu šovu divu stundu garumā, kas mijas ar smalku jutekliskumu, interesantu horeogrāfiju un pievilcīgiem vīriešu augumiem. Īsumā – “MEN’$” nodarbojas ar patīkamu atmosfēru radīšanu un sieviešu prātu noskaņošanu uz nerātnām domām.

Vai Latvijā esat pirmie, kas aizsāka šādu šovu?

Šī kompānija ir pirmā, kas sniedz Las Vegas Style deju šova programmu Latvijā. Šova ideja izveidota, balstoties uz iegūto lielo pieredzi Amerikā un Kanādā, dejojot kopā ar Chippendales grupu.

Kāda ir mūsdienu tendence – lielāka piekrišana ir sievietēm dejotājām vai vīriešiem dejotājiem?

Mūsdienu tendence ir atkarība no deju kategorijas un atrašanas vietas. Striptīza nozarē, ASV piekrišana abiem dzimumiem ir vienlīdzīga. Kā zināms, Chippendales dzimtene ir ASV, un tas nozīmē, ka Eiropā un Latvijā vairāk dod priekšroku sievietēm – dejotājām. Vīriešus – dejotājus arī sāk pieprasīt, tas jūtams bija pēc tam, kad iznāca pirmā filma ”Magic Mike”.

Foto

Kādi ir galvenie kritēriji, kam jāpiemīt dejotājam?

Atlētisks, sakopts un pievilcīgs koptēls. Laba aktiermāksla un jāprot brīvi justies uz skatuves. Protams, dejotprasme un sava personība. Pārējais jau atkarīgs no cilvēka atdeves un mērķiem.

Kāda ir meiteņu reakcija, ieraugot jūs dejojam? Vai latviešu meitenes ir kautrīgas?

Reakcija atkarīga no sākotnējās atmosfēras. Parasti reakcija ir kliedzieni un spiedzieni… “Wooow…” Par kautrīgām latviešu daiļavas nevarētu nosaukt. Ir bijuši gadījumi, ka nedaudz pietrūcis, lai norautu no skatuves. Nelaiž vaļā, jo cieši ieķērušās biksēs, jostās. Kautrīgums ir pirmās piecas sekundes.

Ko par jūsu nodarbošanos saka jūsu sievas/draudzenes?

“MEN’$” mīl skatuvi un sievietes, tāpēc mums draudzenes ir visur – uz skatuves, pasākuma norises vietā.

Kāda bija sajūta, nesen uzstājoties “Golden”, kas pazīstams kā geju klubs? Jūs iekāro arī vīrieši?

Pozitīvas sajūtas, ka kādām varam padarīt dzimšanas dienas svinības vēl skaļākas un karstākas neatkarīgi no tā, kādam cilvēku lokam tas paredzēts. Mēs visi esam cilvēki ar savām personībām. Tāpat kā sievietes iekāro perfektas sievietes, arī vīrieši iekāro pievilcīgus vīriešus. Noteikti, ka ir kādi, kas iekāro! Visa pasaule cits citu iekāro.

Vai varat padalīties ar kādu amizantu atgadījumu?

Katram no mums ir kaut kas gadījies. Kādam šova laikā dejojot ir iegrābusies ”olās”. Kādam ir gadījies, ka, beidzot dejot “lap dance” (klēpja deju), nelaiž prom. Man no latviešu daiļavām ir bijis tikai, ka gandrīz norauj nost no skatuves. Bet Amerikā, laikā, kad dejoju klēpja deju, vienai no kluba īpašniecēm salūza krēsls…

TOP komentāri

  • Faust
    0 0 0

    Faust

    Prieks redzēt, ka puišiem sanācis. :)
    Žēl, ka raksts tik īss.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl