Komentāri
Latviešu Lieldienu ticējumi un paražas. Vai zini, kas Lieldienās ir jādara?

LatvieTumšo ziemas gaismu lēnu garu nomaina pavasara saulīte. Dienas kļūst garākas un gaišākas. Tas ir brīdis, kad saprotam, ka Lieldienas ir klāt. Lieldienas protams ir gaidīti svētki, kad pie olu krāsošanas ķeras pilnīgi visa vecuma cilvēki.

Vai zināji, ka Lieldienu rītā nosapņotie sapņi piepildās un tas, kurš olu ēd bez sāls, visu vasaru melos? Lieldienas ir bagātas ar dažādiem ticējumiem, kas spēj pareģot ne tikai veselību, bet arī laikapstākļus, attiecības un bagātību. Ja Lieldienas pavadi ar draugiem, ģimeni vai radiem, tad ticējumi ir tava priekšroka, lai izklaidētu viesus un liktu minēt, ko tad īsti, mums, latviešiem, Lieldienās būtu jādara. Protams, visas zinām, ka neatņemama Lieldienu sastāvdaļa ir olu krāsošana, sišanās, meklēšana un ripināšana, neiztikt arī bez šūpošanās. Uzzini Lieldienu tradīcijas un paražas foto galerijā. Priecīgas Lieldienas! Ēdam olas ar mēru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl