Lāsts vai ļauna acs? Juta Valdmane pēdējā gada laikā daudz traumējusies

6 komentāri
Lāsts vai ļauna acs? Juta Valdmane pēdējā gada laikā daudz traumējusies
INSTAGRAM

Fitnesa entuziaste, skaistumkopšanas speciāliste Juta Valdmane pēdējā gada laikā piedzīvojusi vairākas traumas, kas skaistajai sievietei liek aizdomāties par melno dzīves periodu vai pat lāstu!

Par traumām un aizdomām par maģijas iesaisti Juta paziņo sociālajā tīklā ”Instagram”, uzdodot jautājumu par ļauno aci, lāstiem.

”Smejamies par to, kā tas izskatās no malas.” Juta Valdmane paziņo, ka viņas sirds ir aizņemta

Flirts sociālajos tīklos un dāvanas! Juta Valdmane devusies uz Ņujorku, lai satiktu kādu īpašu vīrieti

Juta pēdējā gada laikā daudz traumējusies, kas viņai nav raksturīgi.

”Pirmā lielā trauma bija potītes samežģījums. Lidoju ”Aerodium” gaisa tunelī, nepareizi saliecos un vēja plūsma mani aizpūta tā, ka piezemējos uz potītes. Tā bija mana vaina. Potīte dzija mēnesi, kāja bija tik milzīga un zila, ka cilvēki nesaprata, kā spēju staigāt,” stāsta Juta.

Pabeidzot izpletņlēcēja apmācības, skaistulīte vēlējās baudīt lidojumu. Pirmais lēciens beidzās ar negaidītu vēja plūsmu un iepūšanu grāvī līdz pat viduklim. Tas beidzās ar neskaitāmiem skrāpējumiem.

Otrā lēciena laikā izpletnis atvērās ātrāk, nekā vajadzēja, piedevām, vējš Jutu aizpūta kaimiņu setā un viņai nācās iet kilometru atpakaļ uz lidlauku. Pēc kritiena sētā Juta bijusi vienos zilumos un jaunos skrāpējumos.

”Nedēļu pēc lēciena tīrīju glāzes un viena sašķīda man plaukstā. Viss beidzās ar astoņām šuvēm. Ziemā dzīvojos mierīgi – nekas nenotika. Nu esmu atsākusi būt aktīva – kāpjot pa kāpnēm, uz līdzenas vietas salauzu kājai pirkstu,” pastāsta Juta.

Traumas fitnesa skaistulītei liekas aizdomīgas, un viņa sākusi aizdomāties par lāstu.

Video: lecot ar izpletni, iedvesmojošā Juta Valdmane piedzīvo nelielu misēkli

6 komentāri