Laiskam brīvdienu rītam ar ģimeni – brančs

Komentāri

Ja arī tu sāc kalt brīvdienu plānus ar ģimenisku atpūtu, tad pavisam noteikti tev un taviem mīļajiem jāizmēģina brokastis ārpus mājas laiskā svētdienas rītā. Raidījumā Māmiņu klubs stāsta, cik svarīgs ir kāds kopīgs ģimenes rituāls. Varbūt arī tev tas būt svētdienas brančs?

Brančs radies 19. gadsimta izskaņā Anglijā, kas nozīmēja, ka brokastis tika servētas neierasti vēlu. Tas līdzinās bufetes tipam. Arī Latvijā pēdējos gados daudzas kafejnīcas piedāvā baudīt branču, kas paredzēts visdažādākajām gaumēm.

Raitis Bērziņš, grilbāra Lighthouse vadītājs, stāsta, ka ideja ir tāda, ka klients pats izvēlas, ko baudīt, izvēloties ēdienu pa daļām. Pēc viņa domām, labs brančs ir tāds, kas atbilst visām vēlmēm. Mazuļiem noteikti garšos dažādi auglīši un odziņas, kā arī veselīgi dzērieni. Visi atzīst, ka brančošana ir izveidojies kā rituāls, kuru bērni ar nepacietību gaida.

Vairāk par miermīlīgo svētdienu un brančošanas tradīcijām uzzini video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl