Laimīgai kopdzīvei ar mīļoto – aprēķini saskaņas koeficientu

Komentāri
Laimīgai kopdzīvei ar mīļoto – aprēķini saskaņas koeficientu

Iepazināmies, saskatījāmies, samī­lējā­mies! Taču dažkārt tuvības burvī­gums nez kur pagaist un uzrodas zem­ūdens akmeņi. Sākam pat šaubīties, vai partneris bija tas īstais, vai maz vērts saistīties ar pa­stāvīgām saitēm…

Numeroloģijas tulkotāji sniedz dažus ieteikumus, kurus, galēju lēmumu pie­ņemot, būtu ieteicams ap­domāt. Šim nolūkam gan vispirms jāaprēķina pāra saskaņas koe­ficients (SK), nosakot sava un partnera dzim­šanas kodu. Piemēram, ja esat dzimis 15. datumā. Sa­skaitot 1+5, ie­gūstam 6. Tas ir jūsu kods. Tāpat to aprēķina part­ne­rim(-ei). Pieņemsim, ka tas ir 11. Saskaitot 6+11, iegūstam 17.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet SK jābūt vien­cipara skaitlim, tādēļ sum­mējot 1+7, iegūstam jūsu sa­ska­ņas koeficientu SK=8.

Protams, tam visam nav fatāla rak­stura. Matemātiski aprēķini nevar ie­vērot visas mīlestības nianses. Cik cil­vēku — tik mīlestību un tās izpausmju! Tās ir tikai iespējamas tendences, ku­ras tomēr būtu vērā ņemamas, lai laikus ko varētu koriģēt. Īstais proves akmens ir atbildīga izmēģinājuma kop­dzīve, kas parādīs jūsu savstarpējo pie­mērotību.

Foto: uzzini tavu un partnera saskaņas koeficientu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl