Laiks skapja revīzijai! 4 tipiskās kļūdas, ko latviešu sievietes pieļauj savā garderobē

72 komentāri
Laiks skapja revīzijai! 4 tipiskās kļūdas, ko latviešu sievietes pieļauj savā garderobē
DĀVIS ŪLANDS, F64

Klāt pavasaris – laiks skapja tīrīšanai. Un šopavasar savu skapi iekārto tā, lai uzreiz pie rokas elegantas kombinācijas, atbrīvojoties no visa liekā. Skaties.lv aicināja stila ekspertu Aleksandru Pavlovu atklāt tipiskās kļūdas, ko latviešu dāmas pieļauj, veidojot stilu un kas mēdz sabojāt koptēlu. Labā ziņa – tās izskaust ir ļoti viegli!

Melni apavi

”Sievietes, pārstājiet valkāt melnus apavus!” ir padoms numur viens, ko Pavlovs vēlas dot dāmām. Veikalos šobrīd pieejami apavi tik dažādās krāsās – skaties uz jebko, bet ne melnajiem! Bet melnus zābakus pavasarī vispār vajadzētu aizliegt ar likumu.

Nepareizās zeķubikses

Tipiska kļūda – uzvilkt miesas krāsas zeķubikses, kuras skaisti izskatīsies birojā, pārvelkot kurpītes, bet, ja āra apavi tumši – efekts būs visai ērmīgs. Ja pārvelc apavus, pārvelc arī zeķubikses!

”Saprotu, ka tas ir praktiski, bet, ja āra apavi tumšāki, arī zeķubiksēm jābūt tumšākām. Pa ielu es eju melnām zeķubiksēm, bet līdzi paņemu gaišās.

Paskatieties uz ielām – tumšs mētelis, tumši zābaki un pa vidu gaišas kājas. Jo birojā tiek pārvilktas kurpes.

Neviens nepadomā par to, ka pie apaviem jāpiemeklē arī pareizās zeķubikses. Plikas kājas un tumšas kurpes,” kļūdu, ko labot vienkārši, bet par ko dāmas parasti nemaz neaizdomājas, akcentē eksperts.

Melnā krāsa

”Latviešu sievietes nēsā ļoti daudz melnas krāsas!

Visām sievietēm pēc 30 gadiem es ieteiktu atteikties no melnas krāsas vispār.

Jā, ziemas tipa sievietēm melnais piestāv, bet vasaras tipa sievietēm melna krāsa nepiestāv vispār. Melnā krāsa var būt lejasdaļā – biksēs, svārkos, bet pie sejas – visu, kas atsvaidzina!

Visas domā, ka viņas melnā apģērbā izskatās skaistas, slaidas un tievas. Labi, meitenes, kurām ir 42. izmērs un uz leju, izskatīsies slaidas, jo viņām ir figūras. Bet no 44. uz augšu būs melni mākoņi, nekas tievāks no melnās krāsas nepaliks.

Tāpēc labāk šo apjomu, šo skaisto, pufīgo figūru apģērbt citas krāsas apģērbā – dzeltenā, zilajā, melnbaltajā – acij tīkamos toņos. Melna krāsa – tās ir bēres!” strikts ir Pavlovs.

Bet ko vilkt, ja ne melno? Aktuālo krāsu un tendenču padomus no Pavlova lasi TE!

Aizspriedumi pret košiem akcentiem

Izvēlies krāsas! Sāc gudri, viegli un atsvaidzinot stilu ar viegliem akcentiem. ”Iesaku sākt ar maigiem toņiem- tas var būt gaiši zils, bēšīgs, piena krāsa, zaļa – visvisāds.

Skaidrs, ka nevajag visu krasi mainīt un visu melno mest ārā. Bet vajag atsvaidzināt ar krāsām, rūtainiem, strīpainiem, printētiem aksesuāriem.

Nevajag baidīties pat no rozā. ”Nav runa par Barbiju krāsu – ir ļoti daudz rozā paveidu – gaišāk, tumšāk, spilgtāk, pūderīgāk, putekļaināk,” iedvesmo Pavlovs.