Lai tavā dzīvē ienāk mīlestība

Komentāri
Lai tavā dzīvē ienāk mīlestība
FOTO: pixabay.com

Pirms daudziem gadiem no latviešu estrādes skatuves tika dziedātas divas pilnīgi pretrunīgas dziesmas. Šarmantais Ingus Pētersons aicināja paļauties uz Likteni un klāstīja: ”Nav mīla jāmeklē, tā atnāks pati…,” bet grupa ”Sīpoli” mācīja, ka mīla neatnāks, ja ”tu mājās saldi krāc…”. Kā lai cilvēks tiek gudrs? Ja esi noilgojusies pēc mīlestības un siltām attiecībām, Skaties.lv/Sievietei ieteikums – iet zelta vidusceļu. Galvenais nosacījums – mīli pati, tad arī viss notiks….

Sniedz otram to, ko pati vēlētos saņemt

Šī ir visefektīvākā metode, lai beidzot tu atvērtu dzīves durvis mīlestībai. Vispirms sniedz savu sirds siltumu pašai dzīvei – tuviniekiem, dabai, dzīvniekiem, mākslai, visam skaistajam. Tad tava sniegtā mīlestība atnāks pie tevis atpakaļ ar uzviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Domā par mīlestību

Lai arī skeptiķi iebilstu, bet cilvēks savā dzīvē pievilina to, par ko visvairāk domā. Ja katru dienu rītos un vakaros 5-10 minūtes domāsi par mīlestību, kuru vēlies saņemt, vienlaikus pieminot arī visu labo, kas tavā dzīvē jau ir, domas agri vai vēlu materializēsies.

Mīli sevi

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Mīlestība ir jāsniedz citiem, bet nedrīkst aizmirst par sevi. Mācies pieņemt sevi tādu, kāda esi. Novērtē to, ka tu neesi tāda pati kā visi pārējie. Tu esi unikāla.

Mīli apkārtējos

Mīli savu tuvāko kā sevi pašu. Šī mīlestība kā bumerangs atgriežas. Ja tu neieredzēsi apkārtējos un allaž būsi nīgra un nešpetna, tad tieši tāpat visi attieksies pret tevi.

Apzinies, kas ir mīlestība

Daudzi jauc mīlestību ar pieķeršanos, sajūsmu par otra skaisto ārieni u. tml. Nepalaid garām īsto cilvēku, kuru patiesi mīli, tikai līdz šim to neapzinājies. Lai nenonāktu situācijā, kā kādas filmas galvenā varone… Tad, kad labākais draugs precas ar citu, beidzot saprot, ka viņa jaunekli mīl….

Iemācies sapņot

FOTO: pixabay.com

FOTO: pixabay.com

Ne velti mēdz teikt, ka jādomā, par ko sapņot, jo sapņi mēdz piepildīties. Gadās, ka mēs sapņojam iegūt to, kas mums nemazs nav vajadzīgs.

Nerīkojies pretēji tam, ko vēlies

Daudzas vēlas, lai mīlestība dzīvē ienāktu viegli un bez sāpēm, taču pašas dara visu iespējamo, lai tas nenotiktu. No mazas problēmiņas izveido milzu problēmu. Visu vienkāršo padara par sarežģītu.

Mīli un vēlreiz mīli

FOTO: Flickr.com

FOTO: Flickr.com

Ja pēkšņi tev šķiet, ka jūsu abu mīlestība ir neatgriezeniski pazudusi, vienkārši turpini mīlēt, lai tavas domas atgrieztos kādreizējās sajūtās. Iemesls, kāpēc tev šķiet, ka mīlestība ir aizgājusi, ir vienkāršs – jūs abi esat sākuši domāt par kaut ko citu, nevis mīlestību. Jo, kad cilvēks sasniedz vienu mērķi, viņš sāk tiekties pēc cita, aizmirstot par to, ko jau sasniedzis. Tādēļ, lai mīlestība ienāktu tavā dzīvē un tu to nepazaudētu, tā ir jāglabā dziļi sirdī un kaut vienu reizi dienā par to jādomā.

Lasi vēl