Komentāri

Kvēlākie pašmāju seriāla “Šķiršanās formula” skatītāji noteikti pamanīja amizantu situāciju, kad Dāvis pieķēra savu tēti ar mammu gultā, nodarbojoties ar seksu. Skaties.lv vēlējās uzzināt līdzīgas vecāku pieredzes, kā arī to, kā paskaidrot bērnam to, ja vecāki kaili atrodas zem palagiem?

Speciālisti iesaka vecākiem necelt paniku situācijā, kad bērns negaidīti parādās jūsu mīlas templī – guļamistabā. Tāpat arī nevajadzētu izlikties, ka nekas nav noticis. Lai arī cik dīvaini vai neērti tas būtu, izskaidro savam bērnam radušos situāciju. Bērniem nepatīk noslēpumi!

Pārbaudi, vai esi aizslēgusi guļamistabas durvis ciet. Kam tad tā slēdzene ir domāta? Paskaidro savai atvasei, ka tieši tāpēc, ka mamma ar tēti vēlas palikt divatā, durvis ir ciet un šādi pieaugušie izpauž mīlestību viens pret otru.

Trīsgadīgs bērns vēl īsti nesaprot, ko vecāki dara kaili zem segas, bet, sasniedzot sešu gadu vecumu bērns zina, iespējams, vairāk nekā vecāki spēj iedomāties!

Ja jūties vainīga, nākamās dienas rīta atvainojies par starpgadījumu un izstāsti, kāpēc ir domātas durvju slēdzenes. Bērns ne pie kā nav vainīgs!

Lūk, vecāku pieredze!

Deniss, 28: Es pateiktu, lai iziet ārā no istabas un aiziet uz virtuvi pēc kaut kā garšīga, ar domu, ka mammīte ar tēti tūlīt nāks. Vēlāk paskaidrotu bērnam, lai nākamreiz pieklauvē. Sekss ir jāuzskata par dabisku lietu un no tā nav jāuzpūš zilonis.

Anna, 27: Mans jaunākais puika ieskrēja istabā neilgi pēc tam, kad biju nolikusi viņu gulēt. Situācija bija ļoti neērta, jo viņš nāca gulties mums blakus!

Baiba, 27: Vecākiem vajadzētu nekautrēties runāt par seksu un, pat ja gadās situācija, kad mazais ienāk istabā, jāreaģē adekvāti un nav jāsāk stāstīt “pasaciņas”, ka vecāki nodarbojas ar cīkstēšanos vai spēlē citas spēlītes.

Kaspars, 26: Mums, kā vecākiem noteikti vajadzētu pārliecināties, ka mazulis ir nolikts gulēt. Tikai tad varam pievērsties sev. Esmu kategoriski pret durvju slēgšanu ciet, jo var gadīties trauksmes situācija, kurā bērns tomēr meklēs vecākus, pat nakts vidū.

Ilze, 24: Kad piedzima jaunākā meitiņa, kādu laiku baidījāmies nodarboties ar seksu, jo viņa ilgu laiku gulēja ar mums vienā istabā. Tad nu mēs ar vīru slēpāmies vannasistabā, lai nodarbotos ar mīlas priekiem. Šo laiku atceros ar patīkamām sajūtām, jo, kāpēc gan lai ar seksu nodarbotos tikai guļamistabā?

Video: mazais Dāvis pieķer tēti un mammu gultā

Foto: Šķiršanās formulas 10. sērija

Lasi vēl