Lai Līgo tērps ir gan stilīgs, gan ērts: modes blogeres Ditas Graudas ieteikumi

1 komentārs
Lai Līgo tērps ir gan stilīgs, gan ērts: modes blogeres Ditas Graudas ieteikumi
FACEBOOK

Līgo un Jāņu svētki strauji tuvojas, bet vai esat sagatavojuši šā gada tendencēm atbilstošu svētku tērpu? Vasara ir košu krāsu un aksesuāru laiks, un tie iederēsies arī stilīga līgotāja garderobē.

Lai varētu sevi nodēvēt par stilīgu līgotāju kā ”no modes žurnāla vāka”, lūk, vairāki ieteikumi modīga Jāņu nakts apģērba izvēlē kā sievietēm, tā vīriešiem, ko sagatavojis tirdzniecības centrs “Spice” kopā ar modes blogeri un grima meistari Ditu Graudu, kura palīdz sievietēm izcelt viņu skaistumu arī TV šovā ”Gatava pārvērtībām”.

Kas modē šovasar? Blogeres Maijas Armaņevas 11 zelta padomi

Tradicionālo par stilīgo

Lina apģērbs ir ieguvis ne tikai dažādas formas, bet arī krāsas. Līgo svētkus tradicionāli sagaida latviskā tautas tērpā, bet nu ir pienācis laiks veidot moderno tautas tērpu no krāsainiem lina svārkiem, krekliem un kleitām.

”Vīriešiem piestāvēs lina krekls, bikses, šorti un pat žakete. Lai piešķirtu tēlam asumu, linu var kombinēt ar sportiska stila apaviem vai cepurēm,” iesaka Dita Grauda.

Allaž modīgais džinss

“Džinsa apģērbs nav nekas jauns vai neredzēts, tā ir klasika, kas neiziet no modes, un pat Līgo svētku laikā tu vari izskatīties moderni. Tas ir ne tikai praktisks, bet arī stilīgs.

Papildini Jāņu tērpu ar kādu stilīgu džinsa jaku, piemēram, klasiskā baltā vai melnā krāsā, vai izvēlies ko spilgtāku, sarkano vai neona krāsas!

Arvien biežāk pāri saskaņojas, dodoties uz kopīgām svinībām. Vīrietim labi izskatīsies bēšs vai haki krāsas džinsa apģērbs, ko iespējams kombinēt ar klasisko balto kreklu un prievīti svētku noskaņai,” uzdrīkstēties aicina modes un stila pazinēja.

Kombinezoni – ērti un praktiski

Svētku laiks ir aktīvs, daudz darāmā, dejas un rotaļas, tāpēc, lai arī dāmas visā varētu piedalīties un justos ērti, kombinezons būs stilīgs apģērbs, ko var kombinēt gan ar košām pastalām, gan sportiska stila apaviem.

Raksti – jautrs eksperiments

Lai svētku laikā izceltos ne tikai ar jautru noskaņojumu, bet arī stilu, Dita Grauda vīriešiem iesaka labāk izvēlēties kreklus ar dažādām apdrukām.

”Nebaidies eksperimentēt, savienojot rakstus gan apģērba augšdaļā, gan apakšdaļā. Svētku laikam piestāvēs gan ziedu motīvi, gan jūrnieku stila līnijas,” norāda blogere.

Aksesuāri dāmām, stilīgi apavi kungiem

Daiļā dzimuma pārstāvēm kā lielisks svētku tērpa papildinājums noderēs stilīgi aksesuāri – krāsainas brilles, dažādas galvas rotas un lakatiņi.

”Ja Līgo svētkos tērpies baltā kreklā, tautastērpā un rožu vainadziņā, tad koptēlam piestāvēs, piemēram, sarkanas brilles un tādas pašas krāsas sandales,” tēlu izdaiļot ar ”odziņu” aicina modes speciāliste.

Savukārt vīriešus, kuriem svētku laikā ir aktīvi jādarbojas – jācep gaļa, jākurina ugunskurs, viņa aicina izvēlēties piemērotus apavus: ”Siltākam laikam būs piemērotas sandales. Tagad modē ir vienkrāsainas sportiska stila sandales ar košākiem akcentiem.

Savukārt lietainā laikā vislabākā izvēle būs vecie, labie gumijas zābaki, kuri pieejami daudz un dažādās krāsās, kā arī garumos.”