Lai jautra svētdiena! Humors mūžam dzīvs..

Komentāri
Lai jautra svētdiena! Humors mūžam dzīvs..
FOTO: Grayson Hockett, Flickr.com

Svētdienas rīts ir laiks, lai vēl nedomātu par nākamo darba nedēļu, bet atpūstos no sirds. Tādēļ neliela humora deva pie brokastu kafijas būs kā “naglai uz galvas”. Piedāvājam tev unikālu iespēju ielūkoties dažās humora kalendāra “Dadzis” lappusēs. Iespēja tiešām lieliska, jo šai nelielajai grāmatai ir tieši 51 gads.

Pirms pusgadsimta humora cienītājiem  bija pašiem savs kalendārs. Tēmas līdzīgas kā šodien – sabiedriskā transporta zaķi un vīri, kas ir zem sievas tupeles un mīļākie drēbju skapī.  Smejies vesela!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl