Lai īstajā brīdī pēkšņi nav krampji, jādodas uz sporta zāli

Komentāri
Lai īstajā brīdī pēkšņi nav krampji, jādodas uz sporta zāli

Vai tev mēdz būt grūti atrast motivāciju, lai sāktu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm? Ko lai dara, ja tavs mērķis nav valkāt 36. izmēra apģērbu? Turklāt tev ir vienalga, ka būsi visapaļīgākā savā draudzeņu kompānijā… Taču, nez vai tu nevēlēsies būt vislieliskākā sava lieliskā vīrieša apskāvienos. Lūk, septiņi iemesli, kas bez ierunām tevi piespiedīs vilkt kājās sporta apavus un sākt kaut ko darīt lietas labā.

Īstajos brīžos neiemetīsies krampji

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Vai tev kādreiz ir gadījies, ka tūlīt, tūlīt sasniegsi baudas virsotni, taču negaidīti kājā iemetas krampis, un viss, ko tu vari darīt, ir kliegt nevis no baudas, bet no sāpēm, turklāt orgasmam uzreiz pateikt: atā, atā! No šāds ķibeles tev nebūtu jābaidās, ja regulāri uzturētu sevi labā fiziskā formā. Spēcīgi, izturīgi muskuļi ne tikai labi izskatās un liek būt stiprākai, bet arī lieliski noder gultas prieku izbaudīšanai.

Pati sev patīc

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Ja tev nepatīk savi augšstilbi, satraucaties par tauciņiem uz vēdera, vai vienkārši nejūties pārliecināta par savu izskatu kopumā, tad arī sekss visdrīzāk, nebūs tik lielisks, kā varētu būt. Sekss lielākoties notiek mūsu smadzenēs nevis ķermenī, tāpēc ir tik svarīgi, lai tu justos labi, būtu apmierināta un varētu atslābināties, un baudīt seksu. Ja būsi labā fiziskā formā, justies labi savā ādā tev nesagādās nekādas grūtības!

Spēsi turēt līdzi

Lielisks sekss var būt dažāds. Arī gana straujš, kas prasa lielu fizisko izturību. Tas var būt ilgs, ļoti ilgs, un arī ļoti intensīvs, un labāk, lai negribas atvilkt elpu… Ja nodarbojies ar skriešanu un, noskrienot pāris kilometru, vēl varēsi paelpot, tad ar seksu visdrīzāk vari nodarboties, cik vien ilgi vēlies. Tempa turēšana tev  nesagādās grūtības. Valda uzskats, ka no sportistēm tenisistēm ir vislabāk trenēts un glīti attīstīts augums.

FOTO. Attēli, kas pierāda sievietes spēku, izturību un vingrumu, ja ikdienā nodarbojas ar jogu

Lokanāka un izveicīga kā pantera

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Labi zini, ka  tradicionālā misionāra poza nav nemaz tik vienkārša, kā sākumā šķiet. Protams, dažas pozas ir vienkāršas, un to izpildei nav nepieciešama liela lokanība. Taču, tās pozas, kas spēj sniegt vislielāko baudu, ir arī gana prasīgas attiecībā uz ķermeņa sagatavotību. Ja esi labā fiziskā formā, tu esi arī daudz lokanāka, nekā vidēji sievietes, kas ikdienā nenodarbojas ar fiziskiem vingrinājumiem. Tas nozīmē vien to, ka visas satriecošās seksa pozas ir tavējās.

Labāka asinsrite stratēģiski svarīgākajās ķermeņa daļās

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Sievietes dzimumorgānu asinsapgāde būtiski uzlabojas, sievietei iegūstot trenētāku ķermeni. Uzlabota asinsrite nozīmē labāku seksu, palielina iespēju sasniegt orgasmu, turklāt ievērojami spēcīgāku orgasmu.

Iegūsi augstāku libido

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Sākumā var šķist, ka starp šīm lietām nav nekādas saiknes, tomēr būšana labā fiziskā formā patiesībā vairos tavu dzimumtieksmi. Tas nozīmē, ka tev būs  ne tikai labāks sekss, bet arī vēlme pēc seksa atjaunosies daudz biežāk. Šajā situācijā visi ir ieguvēji!

Tev vienmēr pietiks spēka seksam

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Varbūt tev nav sveša sajūta, kad pēc garas, nogurdinošas dienas gluži vienkārši nepietiek enerģijas, lai nodarbotos ar seksu. Bet tā tas nenotiek ar cilvēkiem, kas ir fiziski labā formā. Viņiem enerģijas vienmēr pietiek visām aktivitātēm savā dzīvē, ieskaitot seksu.

Lasi vēl