Labākie Latvijas kāzu fotogrāfu darbi 2019. gadā

1 komentārs
Labākie Latvijas kāzu fotogrāfu darbi 2019. gadā
KRISTAPS LAPIKS

Šonedēļ svinīgā ceremonijā Rāmavas muižā tika apbalvoti 2019. gada Latvijas labākie kāzu fotogrāfi vairākās kategorijās, kā arī gada labākais Latvijas kāzu fotogrāfs.

Šis bija jau desmitais gads, kad Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija (LKFA) organizēja kāzu fotokonkursu. Šogad konkursam tika pieteikti 45 fotogrāfu darbi, un žūrijai kopumā bija jāizvērtē 749 fotogrāfijas un 25 fotoreportāžas.

Fotogrāfiju iesniegšana un vērtēšana notika 12 kategorijās: “Gatavošanās”, “Ceremonija”, “Emocijas”, “Skats no augšas”, “Portrets”, “Jaunais pāris”, “Detaļas”, “Svinības”, “Humors”, “Gaismas spēles”, “Pirms un Pēc” un “Kāzu stāsts”.

Par 2019. gada labāko kāzu fotogrāfu Latvijā tika atzīts Artūrs Lācis, kurš šo titulu ieguva pirmo reizi un, kā pats saka, par fotogrāfu ir kļuvis pavisam nejauši. Otro vietu ieguva Mārcis Baltskars, bet trešo – Kristaps Lapiks.

Tāpat uzvarētājs tika noskaidroti papildu kategorijās, kas neietekmē gada labākā fotogrāfa izvēli – ”Tautas balsojums”, kurā uzvarēja Krista Blūma.

Konkursa fotogrāfijas vērtēja starptautiski atzīti un godalgoti kāzu industrijas pārstāvji no Latvijas un pasaules: Kristiano Ostinelli no Itālijas, Anstasija Arrigo no Šveices, 2018.gada “Gada labākais kāzu fotogrāfs” titula ieguvējs Rolfs Vendiņš, 2009. gada “Gada labākais kāzu fotogrāfs” titula ieguvējs Andrejs Zavadskis.

Savukārt kategoriju “Kāzu stāsts” vērtēja kāzu fotogrāfs Luidži Rota no Itālijas, kāzu portāla precos.lv vadītājs Māris Pūce, pagājušā gada labākās kāzu reportāžas autors un labākā kāzu fotogrāfa titula ieguvējs Rolfs Vendiņš un kāzu medija “Līgavām” direktore un galvenā redaktore Iveta Rikmane.

Plašāka informācija par konkursa rezultātiem, kā arī unikāls kāzu fotogrāfu kalendārs pieejamas LKFA mājaslapā lkfa.lv.