Labākās dienas svara zaudēšanai aprīlī – atslodzes dienas pēc Mēness kalendāra

0 Komentāru

Līdz ar pavasara iestāšanos daudzām sievietēm aktualizējas vēlme attīrīt organismu vai tikt vaļā no ziemā uzkrātajiem tauciņiem. Gan ķermeņa attīrīšanai, gan notievēšanai ir savas labvēlīgās dienas. Īpaši iedarbīgas ir atslodzes dienas pēc Mēness kalendāra.

Kā liecina pētījumi, regulāra atslodzes dienu ievērošana ilgtermiņā palīdz cīņā ar liekajiem kilogramiem. Turklāt šajās dienās zaudētais svars netiek atgūts.

Atslodze veicina ne tikai svara zaudēšanu, tā aktivizē vielmaiņu un organisma attīrīšana ir sevišķi veiksmīga.

Lielākoties cilvēki atslodzes dienas ievēro pēc Mēness kalendāra. Jauna un augoša mēness ietekmē organismam ir nosliece uz uzņemtās barības maksimālu izmantošanu. Šomēnes ieteicamās atslodzes dienas: 4. aprīlis 23:50 – 5. aprīlis 23:50 un 12. aprīlis 16:06 – 13. aprīlis 04:06.

Pilnmēness un dilstoša mēness ietekmē organisms cenšas atbrīvoties no visa liekā, tādēļ arī atslodzes dienas ir izdevīgi ievērot, kad ir dilstošs un pilnmēness. Šomēnes vēlamās atslodzes dienas: 19. aprīlis 02:12 – 20. aprīlis 02:12 un 26. aprīlis 19:18 – 27. aprīlis 07:18.

Īpaša tuvība un ļoti kaitīgs sekss: labākās dienas mīlas priekiem pēc Mēness kalendāra

Uzturas speciāliste Guna Rijkure stāsta, ka atslodzes dienas var ievērot 1-2 reizes nedēļā. Ierasti izvēle tiek izdarīta par labu, piemēram, kefīram vai kādiem augļiem.

Visbiežāk tiek ievēroti šādu atslodzes dienu režīmi: dzer tikai ūdeni vai ūdeni ar citronu; ēdienkartē – tikai gurķi; ēdienkartē – tikai āboli; ēdienkartē – tikai kefīrs.

Nereti cilvēki atsakās no šīm atslodzes dienām, jo viņiem šķiet, ka labāk ir neēst vispār, nevis ierobežot uzņemtās pārtikas daudzumu.

”Atslodzes diena nozīmē samazināt uzņemto kaloriju daudzumu līdz 400 kalorijām. Palikt uz plika ūdens nav laba ideja,” saka gastroenterologs Sabri Abdelmasī.

Atslodzes dienā nav jābadojas, tomēr vajadzētu atteikties no saldumiem, gaļas un alkohola, organismam nepieciešamo kaloriju daudzumu uzņemot ar dārzeņiem, piena produktiem un zivīm.

Zaļa slota tīri slauka! Kokteiļi organisma attīrīšanai, pavasari sagaidot

Svarīgi atcerēties – neskatoties uz atslodzes dienu labvēlīgo ietekmi, pirms to ievērošanas tomēr ieteicams konsultēties ar ārstu.

Līdz pat Lieldienām turpinās Lielais gavēnis. Par tā ietekmi uz organismu lasi Elitas Drākes pieredzes stāstu!

0 Komentāru