”Labāk esmu mīloša sieva, ne sieviete, kura krīt uz nerviem!” Skaistumkaraliene Dālija Gaile par attiecībām

17 komentāri
”Labāk esmu mīloša sieva, ne sieviete, kura krīt uz nerviem!” Skaistumkaraliene Dālija Gaile par attiecībām
INSTAGRAM

Fitnesa trenere, skaistumkaraliene Dālija Gaile apzinās, ka pasaulē pašizolācijas laiks kalpo par iemeslu daudzu attiecību beigām. Skaistumkaraliene priecājas, ka viņai šajā laikā izdodas stiprināt attiecības un būt pateicīgai par savu laimi.

Par savu attiecību stipruma stūrakmeni Dālija nosauc nekrišanu otram uz nerviem.

Daiļā Dālija Gaile iesaka 10 nodarbes, kā mājas apstākļos izklaidēt sevi un bērnus

”Ar vīru dzirdam, ka tagad daudzi šķiras, ka daudziem ir lielas attiecību problēmas. Tas liek vēl vairāk aizdomāties, ka attiecības ir jāsargā. Šķiet, ka šajā trakajā laikā tikai stiprākie pāri izdzīvos,” tā Dālija.

Skaistumkaraliene nenoliedz, ka arī viņai ar vīru ir strīdi, bet vienam ir jāmāk paklusēt, lai arī kā to negribētos. Tad viss ātri norimstas un atkal ir labi.

”Labāk esmu mīloša sieva, ne sieviete, kura krīt uz nerviem. Es neesmu ļaunatminīga, man rūgtums ātri pāriet,” atklāj Dālija.

Pēc kašķiem abas puses norimstas un pārrunā notikušo, lai vairāk strīdu nebūtu. Skaistumkaraliene neizvēlas līdera lomu, jo domā, ka sievietei ir jāprot arī paklusēt!

Foto: fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda, kas atrodas viņas ledusskapī

Fitnesa trenere uzskata, ka būtiski attiecībās ir pavadīt laiku arī pašiem ar sevi, atpūsties no ģimenes.

Dālija ar vīru Modri šādus momentus iegūst treniņu laikā. Katru vakaru nepilnas divas stundas tiek veltītas sportam.

”Lai neiestātos rutīna, garlaicība un grūtsirdība, nevajag sēdēt visu laiku pie TV. Jādodas ārā pie dabas, nevis aiz garlaicības jāmeklē kašķus, jo ir apnicis laiks pie TV,” iesaka Dālija.

Dālija kopā ar vīru un dēlu teju katru dienu, kur dodas, atpūšas pie dabas un izliek enerģiju pastaigās, turklāt daba nomierina.

”Laika romantikai īsti nav, jo visu laiku esam trijatā. Jūra, saulrieti rada iekšēju mieru. Sēžot ar vīru un dēlu, raugoties šajā skaistumā, saprotu, ka neko vairāk man nevajag, ka mani vīrieši ir mana laime,” smaida Dālija.

Dālija aicina ikvienam aizdomāties un novērtēt savu ģimeni. Ja ir sajūta, ka viss tracina, jāatceras tikai lieliskie momenti, kuri pavadīti kopā.

Laiks jāizmanto atpūtai dabā! Skaistule domā, ka šī ir tik lieliska iespēja būt kopā ar ģimeni un nekur nesteigties.

”Ģimenes dzīvē neviens nevienam nav kalps.” Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile par veiksmīgu laulību