2 komentāri
Laba ziņa! Diskomforts, bezmiegs, nepārliecinātība par sevi, – īstenībā nozīmē, ka esi uz pareizā ceļa
Foto: vk.com ()

Vai zini sakāmvārdu: Slikti rādās, labi būs? Tad lūk, ja pēdējā laikā tevi moka kāda no nepatīkamajām sajūtām, par ko tūlīt būs stāsts, tas īstenībā norāda, ka beidzot dzīvē esi uz pareizā ceļa.

Diskomforts – neatņemams pārmaiņu ceļabiedrs

Diemžēl šo sajūtu bieži mēdz jaukt ar nelaimi un skumjām. Ja tu centies ikdienā palikt savā komforta zonā par katru cenu, tas nozīmē, ka apzināti izvairies no pārmaiņām. Tomēr atceries, ka viegla diskomforta sajūta ir signāls, kas patiesībā var būt ļoti noderīgs.

Bērnībai raksturīgās bailes

Pēkšņi sajūti, ka uzmācas tikai bērniem raksturīgās bailes un problēmas, ar ko cīnījies bērnībā. Lai arī  pirmajā acumirklī šķiet diezgan infantili, īstenībā tas nozīmē, ka apzinies, kāpēc šajā mirklī domā un jūties tieši tā un ne citādi. Tas ir pirmais solis uz pārmaiņām.

Zaudēts “Es” un bezmērķība

worried-girl-413690_1280

”Pazaudētības” sajūta signalizē, ka esi sākusi vairāk piedalīties savā dzīvē un to organizēt. Tas nozīmē – mazāk kavējies atmiņās, mazāk domā par nākotni, bet gan dzīvo ”šeit un tagad”. Kamēr ar šīm sajūtām neesi ar apradusi, liksies, ka esi zaudējusi pamatu zem kājām, taču atceries – patiesībā viss ir citādi.

Kreisā smadzeņu puslode ir “sajukusi prātā”

Ja pēkšņi biežāk izmanto labo smadzeņu puslodi ( paļaujies uz intuīciju un emocijām) , tad tev šķitīs, ka kreisās puslodes funkcijas ir zaudējušas savas spējas: vairs neproti koncentrēties, atcerēties sīkas detaļas. Patiesībā emocijas ņem virsroku brīdī, kad zemapziņā pati tās esi gatava pieņemt un vairs necīnies. Nav nepieciešams valdīt pār emocijām, tās vienkārši ir jāapzinās.

Miega režīma traucējumi

qkspjRK7R6A

Divi varianti: tu guli vai nu daudz vairāk, vai daudz mazāk nekā ierasts. Nereti pamosties nakts vidū un nevari vairs aizmigt, jo nemitīgi domā par neatrisināmām problēmām, vai arī par gaidāmiem patīkamiem notikumiem. Jutīsies enerģijas pārpilna vai arī pilnībā ”iztukšota”.

Negaidīts notikums izjauc tavu līdzšinējo dzīvi

Tev ir pēkšņi jāmaina dzīves vieta, šķiries ar mīļoto, sasit automašīnu utt.

Nepārvarama vēlme pēc vientulības

kOSmyTJC7QQ

Kādā brīdī notiekošais tevi sāk apgrūtināt, un tu vēlies pabūt  vienatnē nevis kārtējo nedēļas nogali doties ciemos, jo saproti, ka svešas problēmas tevi pamatīgi iztukšo, nevis ieintriģē.

Emocionāli, spilgti un krāsaini sapņi

Turklāt tu šos sapņus atceries līdz vissīkākajai niansei.  Ja pieņemam, ka sapņi ir mūsu zemapziņa, tas nozīmē, ka tā tev kaut ko vēlas pavēstīt.

Kļūst mazāk draugu

Arvien biežāk tu nejūties labi negatīvi noskaņotu draugu kompānijā. Šo draugu problēma visbiežāk ir tā, ka viņi paši nejūt savu pesimistisko noskaņojumu, ko kultivē, bet aizrādīt tu kautrējies. Tādēļ pamazām sāc ignorēt senos draugus.

Tavi sapņi sāk ”jukt un brukt”

Iespējams, šobrīd neapzinies, ka virzies pa to ceļu, kas ir tuvāks realitātei, un kas ir labāks nekā tavs izsapņotais ceļš.

Nepārliecinātība par to, kas esi

Esi zaudējusi pēdējās ilūzijas, ka būsi tāda, kāda esi iedomājusies, ka būsi. Tāpēc jūties pavisam apjukusi un nepārliecināta par sevi. Tas nozīmē, ka esi attīstības procesā, kas ved uz pozitīvo pusi. Ja mainītos uz slikto pusi, tad tu būtu nevis nepārliecināta par sevi, bet gan dusmīga un noslēgusies sevī.

Apziņa, cik tāls ceļš vēl ejams

celot

Šī apziņa rodas tāpēc, ka tu beidzot skaidri zini, ko vēlies sasniegt.

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl