Laba sirds, labi darbi. Karls Lāgerfelds pārsteidz Kubas iedzīvotājus

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

1 komentārs
Laba sirds, labi darbi. Karls Lāgerfelds pārsteidz Kubas iedzīvotājus

Kad runa ir par pasaules ietekmīgāko modes zīmolu Chanel, liekas runas nav nepieciešamas. Karla Lāgerfelda ekstravagantās tēmas ir kļuvušas par franču modes nama apģērbu simboliku. Ar ko šoreiz slavenais franču dizaineris ir pārsteidzis pasauli?

Zīmols Chanel ir slavens ar modes skatu izvēlētām vietām, sākot ar kazino, iepirkšanās lielveikaliem, beidzot ar klasisko franču bistro un tagad – karnevālu krāšņajā Kubā. Kultūras bagātā Kubas galvaspilsēta Havana ir lieliska vieta, lai iegrieztu vasaras karnevālus un pasaulei izrādītu slavenā Chanel Cruise 2017 šovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Scanpix

Franču modes nams noīrēja vairāk nekā 170 vecmodīgās automašīnas, kas viesus transportēja uz modes šova pasākumu Kubas galvaspilsētā. Mašīnu krāsas, tāpat kā Kubas pilsētas, bija krāsainas gluži kā konfektes.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Foto

Modes šovu apmeklēja tādas ietekmīgas pasaules zvaigznes, kā modele Žizele Bundhena, Tilda Svintone, Vins Dīzels.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Modes nams Chanel ar vasaras kruīza šovu lauž stereotipus par augsto modi, jo šo pasākumu varēja vērot vairāki simti vietējie Kubas iedzīvotāji. Daudzi no viņiem modes skati un braucošos automobiļus vēroja no balkoniem. Karls Lāgerfelds ar šovu ir parādījis zīmola daudzveidību un nācis tuvāk sabiedrībai, kura augsto modi atļauties nevar, bet labprāt ielaiž tās mīlētājus savā ikdienā.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Modes nams bija kārtīgi parūpējies par viesiem, slavinot ne tikai savas jaunākās kolekcijas, bet arī pašu Kubu. Viesiem tika izdalīts ceļvedis, lai viesi tiktu izklaidēti dodoties ekskursijā pa Kubas slavenākajām ielām un vietām.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl