Kurusova uzrunā vīriešus, kuri ir attiecībās. Dejotāja lūdz pārtraukt viņu aicināt uz randiņiem

4 komentāri
Kurusova uzrunā vīriešus, kuri ir attiecībās. Dejotāja lūdz pārtraukt viņu aicināt uz randiņiem
INSTAGRAM

Jau no vasaras vidus Latvijā atgriezusies populārā deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova. Dejotāja pavada laiku kopā ar mīļajiem un bauda dzimtenes dabu. Slavenība saskārusies arī ar vīriešiem, kuri gatavi krāpt savas dāmas, lai tikai aizietu ar viņu uz randiņu. Dejotāja krāpšanu neatbalsta, tā viņu padara dusmīgu.

Sociālajos tīklos Aleksandra publiskojusi ierakstu, parādot, ka viņas mērs beidzot ir pilns un viņa nespēj klusēt.

Foto: Aleksandra Kurusova nosvinējusi 35. dzimšanas dienu

View this post on Instagram

#attiecības #neuzticība #krāpšana #mēlošana #godīgums #pašcieņa #vērtības #rīga #latvija

A post shared by Aleksandra Kurusova (@aleksandrakurusova) on

Aleksandra Kurusova par laiku Latvijā un nākotnes plāniem saistībā ar Singapūru

”Es saprotu, ka mūsdienās pāru attiecības mēdz būt ļoti demokrātiskas un kopdzīves formas neordināras, bet, lūdzu, aizņemtie puiši, vīrieši, stiprā dzimuma pārstāvji, LŪDZU pārstājiet man rakstīt vēstules ar uzaicinājumiem aiziet uz randiņu, iedzert kafiju, vai pavakariņot,” vīriešus uzrunā Aleksandra.

Dejotāja piebilst, ka tādu iespējamību, kā kopā pavadīts laiks, var izvērtēt tikai tad, kad rakstītājs ir brīva statusa cilvēks.

”Es taču varu arī visus šos gājienus publiskot un darīt to visu pilnīgi jebkuram cilvēkam redzamu, arī tavai draudzenei vai sievai. Nedomāju, ka šis fakts stiprinās jūsu attiecības,” paziņo Aleksandra.

Ierakstam Aleksandra pievieno mirkļa birkas – #attiecības, #neuzticība, #krāpšana, #melošana, #pašcieņa, #vērtības, #Latvija.

4 komentāri