Kur uzrodas tēvs, tur parādās problēmas… Oskara devītais ieraksts

Komentāri

Tēvs, tēvs… Kā man šis ir apnicis! Kur uzrodas tēvs, tur parādās problēmas. Jo lielāka tēva ietekme ģimenē, jo vairāk problēmu. Īpaši sievietēm.

Ja tu esi sieva un kopīgo bērnu māte, tad vīrs tev sagādā vienus kreņķus – ne tā apietas ar bērnu, ne tā audzina, ne tad piezvana, ne tā runā, ne tā uzvedas… Visu laiku tas nepareizais tēviņš dara kaut ko greizi, ne tā, kā vajadzētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ja tu esi meita, tu visu dzīvi meklēsi tādus vīriešus, kas līdzinās tavam tēvam – būtībā esi uzsēdināta uz adatas un kā narkomāns meklē nākamo tēva devu visos, ko satiec. Nu un ja tavs tēvs ir psihopāts? Alkoholiķis? Vardarbīgs? Tad tu ar sparu meklē tieši tādu pašu, lai pēc tam turpinātu ciest tāpat, kā cieti bērnībā. Varbūt mēs varētu iztikt vispār bez tēviem, lai nebūtu šīs postošās ietekmes?

Kāpēc sievietes nevarētu izmantot anonīmus spermas donorus? Nu kam, kam vēl domāti vīrieši, kā tikai apaugļošanai? Pēc tam visu šā vai tā uzņemas sievietes. Vīrieši tikai traucē. Varbūt būtu jāpieņem kā norma tas, ka vientuļās mātes, bez mūsu graujošās klātbūtnes, var uzaudzināt daudz labākus, daudz neatkarīgākus un stipri mazāk traumētus bērnus? Jā, vispār nav slikta doma…

Foto

Video: Šķiršanās formulas 9. sērija

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl