”Krūtis ir skaistas! Mātes un bērna attiecības ir skaistas.” Juta Valdmane par bērna barošanu ar krūti publiskā vietā

6 komentāri
”Krūtis ir skaistas! Mātes un bērna attiecības ir skaistas.” Juta Valdmane par bērna barošanu ar krūti publiskā vietā
INSTAGRAM

Fitnesa skaistulīte Juta Valdmane sociālajā tīklā ”Instagram” dalījās ar fotogrāfiju, kurā redzama kāda jaunā māmiņa barojam bērnu ar krūti. Tas izsaucis Jutas atbalstītājos sašutumu, un skaistulei nācās lasīt fanu vēstules, kurās bija izteikti galvenokārt negatīvi viedokļi.

Juta sociālajā tīklā stāsta, ka bijusi pārsteigta, ka negatīvos komentārus saņēmusi tikai no sievietēm. Vīrieši bijuši toleranti un nav rakstījuši neko negatīvu.

Mēnesis bez sporta zāles! Juta Valdmane Madagaskarā izrāda savas kārdinošās formas

”Ja kāds tavā priekšā izvemjas, tas ir pretīgi. Ja māte baro bērniņu ar krūti, nezinu, kas tur ir pretīgs,” ierakstā saka Juta.

Juta sapratusi, ka daudziem riebjas, ja māmiņa atļaujas publiski barot bērnu ar krūti. Viņa piekrīt, ka to varētu darīt diskrētāk, pielikt priekšā lakatiņu, ne visu apskatei izlikt kailu krūti.

Fitnesa skaistulīte ir lasījusi arī rakstu, kurā kāda sieviete izteikusies, ka viņas drausmīgākā dzīves pieredze bijusi restorānā, kur viņas acu priekšā bērns barots ar krūti.

Juta Valdmane vārdus ”Instagram” modele, ”influencere” un “sabiedrības dāma” pielīdzina lamu vārdiem

Toties rakstam pievienotais psiholoģes komentārs izteica viedokli, ka cilvēkiem, kuriem šāda darbība liekas kas vājprātīgs ir seksuāla rakstura problēmas.

Juta nevēlas nevienu aizvainot, bet iesaka padomāt par to, kāpēc tik ļoti šī tēma uztrauc un izsauc negācijas.

”Krūtis ir skaistas! Mātes un bērna attiecības ir skaistas. Kur ir kas pretīgs?” jautā Juta.