Kristīne Deimone nopietni sastrīdējusies ar savu Jāni; mīļotais mierina ar prāmi

6 komentāri
Kristīne Deimone nopietni sastrīdējusies ar savu Jāni; mīļotais mierina ar prāmi
FACEBOOK

Skropstiņu meistare, dizainere, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone mīl iepriecināt atbalstītājus ar pārdomām un privātās dzīves detaļu publiskošanu. Nu skaistule pastāstījusi, kā viņas mīļotais atrisina pāra strīdu situācijas.

Portāla ”Instagram” stāstos Kristīne atklāj sekotājiem, ka sastrīdējusies ar mīļoto Jāni, jo vīrietis nav uzreiz pēc darba atgriezies mājās, bet gan devies izklaidēties ar draugiem.

”Jānis atbrauca mājās ap deviņiem. Man tas liekas nepieņemami, viņš sūtīja lokāciju, fotogrāfijas, kurās redzams ar draugiem, bet vakaros ir jābūt mājās. Mana “dzēlīgā” mēlīte nespēja klusēt,” smejoties stāsta Kristīne.

Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes?

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

Atgriežoties mājās, Jānis mīļoto sievieti nosaucis par “čūsku” un, ejot gulēt, aizvēris guļamistabas durvis. Kristīne, kā jau spītīga sieviete, palika gulēt viesistabā uz dīvāna.

No rīta skropstu meistare nav runājusi ar Jāni, bet aizrakstījusi ziņu, lai mājās ierodas ne vēlāk kā pusseptiņos.

Vīrietis neatbildējis, bet pēc stundas atsūtījis piedāvājumu doties brīvdienās ar prāmi. Kristīne izvēlējusies sev vēlamo piedāvājumu, datumu un jau jūnijā ģimene dosies izbraukumā.

”Tas ir iemesls, kāpēc dievinu Jāni. Varu lamāties, dusmoties, bet viņš nekad neliekas ne zinis. Pēkšņi var pienākt samīļot, sagādāt pārsteigumus vai apskaut un nelaist vaļā. Tad bļaustos, raujos ārā un nomierinos,” atklāj Kristīne.

Divu dēlu māmiņa ir laimīga, ka mīļotais pāris sekundēs spēj viņu nomierināt un atgriezt idilli ģimenes dzīvē.

”Sievietēm jau reizēm vajag “padzelt” vai “pazāģēt” otro pusīti, bet vīrietim ir jāprot mīļoto savaldīt, nomierināt,” smejas Kristīne.

Kristīne Deimone uzskata, ka būt par vegānu ir ”psiholoģiska slimība”

 

6 komentāri