Kristīne Deimone pamāca, kā mājas apstākļos kvalitatīvi noņemt pieaudzētās skropstiņas

5 komentāri
Kristīne Deimone pamāca, kā mājas apstākļos kvalitatīvi noņemt pieaudzētās skropstiņas
PUBLICITĀTES FOTO

Vairums no mums izvēlas uzturēties mājās. Tiek aizvērti skaistumkopšanas saloni un dāmām rodas jautājums – ko darīt ar gēla nagiem, pieliktajām skropstiņām, pieaudzētajiem matiem? Skropstu meistare Kristīne Deimone pamāca, kā mājas apstākļos noņemt skropstas.

Kristīne vienmēr ir teikusi, ka ar pašdarbību nevajag nodarboties, profesionāļi darbu vienmēr veiks labāk.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

Arī pirms ārkārtas stāvokļa meitenes nodarbojās ar pašdarbību, tāpēc Kristīnei prātā ir pāris pārbaudīti padomi, kā tikt vaļā no skropstiņām.

”Iesaku interneta veikalā iegādāties mākslīgo skropstu krēma noņēmēju, nekādā gadījumā gēlu vai šķidrumu,” stingri nosaka Kristīne.

Krēms jāpatur uz skropstām 15-20 minūtes un pieliktās skropstiņas skaisti var noņemt.

Skropstu krēma noņēmējs nekož acīs, tātad – nerada nekādu diskomfortu.

”Ja kāda skropstiņa ir palikusi, to var nogriezt, bet nekādā gadījumā nevajag raut ārā. Katrai skropstiņai ir savs muskulītis, ja viņu izrauj, tajā vietā var vairāk nekad neaugt skropsta,” brīdina Kristīne.

Kristīne turpina, sakot, ka nogriežot, neko nevar sabojāt, jo skropsta tāpat augšanas fāzē izkritīs.

Pēc skropstu meistares domām ir aplami uzskatīt, ka skropstu smērēšana ar rīcineļļām uzlabos to stāvokli.

Dizainere Kristīne Deimone vairs nesvīdīs, padusēs veiktas botoksa injekcijas

”Sievietes, kuras domā, ka šādā veidā ir uzlabojušas skropstu stāvokli, gluži vienkārši nav pamanījušas, ka skropstas ir nomainījušās. Vēlies uzlabot skropstu un matu stāvokli – lieto biotīnu,” tā Kristīne.

Biotīns ir vitamīns B7. Biotīnu uzskata par ”skaistuma vitamīnu”. Tas palīdz uzturēt matu, ādas, nagu, skropstu veselību. B7 vitamīnu iekļauj daudzu kosmētikas līdzekļu sastāvā.

Kristīne atklāj, ka savas studijas  “Creative nails&lashes” darbu nav pārtraukusi, bet ir samazinātas darbadienas un klientu daudzums.

Katra no skropstiņu meistares darbiniecēm strādā savā telpā un sadala darba laikus tā, lai viņu ceļi maksimāli maz krustotos.

”Ja kliente vēl nav aizgājusi, nākamo nelaižam telpā, skarbi, bet šobrīd, tā vajag. Neiztikt bez pastiprinātas masku un cimdu dezinfekcijas, kā arī daudz biežāk vēdinām telpas,” drošības pasākumus apskaidro Kristīne.

Kristīne apbrīno ”meistarus”, kas šajā laikā samazina cenas un ņem klientes vēl vairāk nekā parasti. Viņai uz tādām vietām būtu bail iet.

Brīvajā laikā Kristīne kopā ar ģimeni dzīvojas pa laukiem, bauda mīļo klātbūtni un nododas hobijiem.