Kristīne Deimone dusmojas uz jaunajām māmiņām, kuras ir slinkas un staigā “izplūdušas”

123 komentāri
Kristīne Deimone dusmojas uz jaunajām māmiņām, kuras ir slinkas un staigā “izplūdušas”
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare Kristīne Deimone ir divu dēlu mamma. Neskatoties uz grūtniecībām, svara pieaugumu, viņa nekad nav padevusies un vienmēr ir rūpējusies par savu vizuālo tēlu. Kristīne uzrunā jaunās māmiņas, kuras ir slinkas un staigā ”izplūdušas”!

”Man bija pārdomas par jaunām meitenēm, māmiņām, sievietēm, kā paraugu. Ikdienā redzu daudz jaunās māmiņas, kuras sevi ir atstājušas novārtā un meklē ieganstus, lai neko nedarītu,” tā Kristīne.

Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj stingros bērnu audzināšanas principus

”Pirmā un pēdējā reize, kad tur eju!” Kristīne Deimone sašutusi par Jūrmalas ”outlet” ciematiņu

Skropstiņu meistarei tas nav saprotams, un viņa to salīdzina ar necieņu pret sevi, toties ieganstu – nav laika – ar slinkumu.

”Man ir zināmas daudz sievietes, kuras bērnus audzina vienas, kurām nav laika, bet viņas nestaigā ”izplūdušas” un nemeklē attaisnojumus, bet parūpējas par figūru,” nosaka Kristīne.

Runājot par sevi, divu dēlu māmiņa paziņo, ka pirmajā grūtniecībā pieņēmusies svarā par 32 kilogramiem, toties otrajā par 22 kilogramiem.

Nu viņa atkal ir apmierināta ar savām formām, kaut gan viņai ir ļoti augstas prasības pret vizuālo tēlu.

Kristīne nopietni paziņo, ka, izvēloties sportu par dzīvesveidu, ne trīs mēnešu programmu, ikviens var visu.

”Lielākajai daļai ir slinkums agrāk celties, slinkums kustēties, tas liek meklēt atrunas. Man ir divi bērni, es sportoju, strādāju, kārtoju māju un gatavoju ēst, gluži kā ikviena māmiņa! Tātad laiku var atrast, ir tikai jāgrib,” argumentē Kristīne.

Skropstiņu meistare aicina neslinkot, nemeklēt ieganstus, lai nedarītu, bet parūpēties par sevi un padarīt savu ķermeni atkal iekārojamu.

Deimone uzskata, ka pie vecākā dēla svara problēmām vainojama grūtniecības laika bezatbildība

123 komentāri