Kristīne Deimone atklāj, kā iegūt tvirtu vēderiņu, turklāt bez ”kačāšanās”

2 komentāri
Kristīne Deimone atklāj, kā iegūt tvirtu vēderiņu, turklāt bez ”kačāšanās”
INSTAGRAM

Skandalozā skropstiņu meistare Kristīne Deimone vairākas reizes nedēļā apmeklē sporta zāli, katru dienu skrien, veselīgi ēd un rūpējas par savu veselību. Skaistule izsaka domas par sieviešu ”kačāšanos”.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Kristīne pastāsta atbalstītājiem par savu ēšanas, vingrošanas rutīnu, kā arī dod padomu, lieliskas formas iegūšanai.

”Pirmā un pēdējā reize, kad tur eju!” Kristīne Deimone sašutusi par Jūrmalas ”outlet” ciematiņu

Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj, kā disciplinē dēlus ieturēt maltītes

”Domājiet, ka ”kačājot” vēderu “sadegs” tauki, un pazudīs vēders? Nepazudīs, bet paliks platāks un resnāks,” dāmas biedē Kristīne.

Skaistule paziņo, ka to, ko sievietes domā, ka panāks ar ”kačāšanu”, viņas iegūs no pareizas ēdiena izvēles – atteikšanās no miltu, glutēna produktiem. Tad pazudīs vēderiņš un parādīsies skaists reljefs.

”Vēderiņš tās ir kūkas, maize, miltu produkti, glutēns. Skaists vēders parādās tur, kur pazūd šīs lietas,” tā Kristīne.

Kristīne piebilst, ka apakšējos vēdera muskuļus ir ieteicams trenēt, bet tas notiek vienkārši paceļot kājiņas, nolaižot kājiņas un atkal paceļot.

Arī ”Halka” kājas nav tas, ko sporta zālē vēlas iegūt Kristīne, tāpēc pievērš uzmanību tam, lai viņas kāju muskuļi nepaliek lielāki, lai kājas neizskatās masīvas.

Deimone uzskata, ka pie vecākā dēla svara problēmām vainojama grūtniecības laika bezatbildība

”Katram savs, vienam patīk “kubiki” uz vēdera un lielas kājas, vienam patīk lielas krūtis un mazs dibens, citiem, kā man, patīk lielas krūtis un liels dibens,” smejas Kristīne.

Skropstiņu meistare neievēro diētu, bet piedomā pie pareiza uztura. Šobrīd divu dēlu māmiņa nelieto alkoholu, gaļu, cenšas atturēties no ”Fantas” un kafijas, priekšroku dodot – melnajai vai zaļajai tējai.

Kristīnes ēdienkarti bieži vien veido griķi ar biezpienu un tunci savā sulā, kā arī salāti, kas sastāv no gurķa, tomāta, avokado un kukurūzas – bez garšvielām.

Kristīne aicina ikvienu nodarboties ar sportu, rūpēties ar savu veselību!

Kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei? Pārdomās dalās skandalozā Kristīne Deimone

2 komentāri