Kristena Stujarte elegantākā Koko Šanele

1 komentārs

Slavenās filmas Krēsla zvaigzne Kristena Stjuarte pārsteidz visus, sadarbojoties ar pasaules populārāko modes ikonu, kurš ne tikai ir dizainers, bet arī Chanel radošais direktors Karls Lāgerfelds.

Kristena Stujarte kopā ar jau zināmo Koko Šaneles atveidotāju Džeraldīni Čaplinu Lāgerfelda jaunākajā īsfilmā Vienreiz un uz visiem laikiem atveido aktrises, kuras gatavojas Koko Šaneles lomai, dažādos vecumos. Kristenas aktiermāksla ir neaprakstāmi emocionāla un ugunīga. Filma ir gan tikai 11 min. gara, bet tās stāsts ir nevis par gados jaunu Koko Šaneli, viņas jaunību vai skaistumu, bet gan par Koko Šaneli kā nobriedušu sievieti. Lai arī Koko Šaneles dzīve ir leģendāra, filmas vīzija akcentē to, ka Šanele ir veca dāma ar pērļu kaklarotu un cepuri. Varētu pat teikt, ka šī ir filma par filmu. Cilvēki, kuri interesējās par modi un zina modes vēsturi, un ir sekojuši līdzi Koko Šaneles dzīvesstāstam, iespējams, nezina, vai nav pamanījuši Šaneles patieso dabu. Kristena Stujarte ir īstena Karla Lāgerfelda mūza, kura jau sadarbojas ar šo zīmolu vairākus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Kristena Stjuarte filmā Vienreiz un uz visiem laikiem

FOTO: Kristenas Stujartes elegantākie tērpi

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl