Komentāri
Krāsu nozīme: kāpēc Klintone bija tērpusies violetā apģērbā pēc Trampa uzvaras

Hilarija Klintone savas runas laikā pēc piekāpšanās Donaldam Trampam ASV prezidenta vēlēšanās bija tērpusies pelēkā žaketē ar violetām atlocēm. Arī viņas vīrs Bils Klintons saskaņojās ar sievu, uzvelkot violetu kaklasaiti. Bet ko simbolizē šī krāsa?

Violeta krāsa simbolizē cēlumu, bagātību un varu. Tajā pašā laikā tumši violetai krāsai ir vēl viena nozīme – tā simbolizē skumjas un neapmierinātību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas interesanti – ASV ir termins “violetais štats”, kas simbolizē ASV štatu, kurā ir vienāds demokrātu un republikāņu sadalījums. Zilā krāsa, kas ir demokrāti, un sarkanā krāsa – republikāņi, veido violetu toni. Klintone solījās arī turpmāk kalpot savai tautai un piedāvāja Trampam sadarboties.

Uzzini, ko Hilarija Klintone teica savā runā!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl