Seriāla Viņas melo labāk Marija – aktrise Anete Krasovska pirms pieciem gadiem vēl mācījās pirmajā klasē

Pievienot komentāru
Seriāla Viņas melo labāk Marija – aktrise Anete Krasovska pirms pieciem gadiem vēl mācījās pirmajā klasē
FOTO: ekrānuzņēmums

Seriālā Viņas melo labāk varonei Marijai šobrīd neklājas viegli. Protams, ka aktrisei, lai notēlotu šoku par mīļotā cilvēka nāvi, atriebību, aizdedzinot klubu, laimi par mīļotā ”augšāmcelšanos” un dzelžainu pārliecību izmeklētāja kabinetā, ir jābūt spīdošai aktieru meistarībai. Anete Krasovska aktrises karjerai ir gatavojusies apzināti jau vairāk nekā piecus gadus.

Pirms pieciem gadiem Anete Krasovska tēloja Gunu TV3 seriālā ”Ugunsgrēks.” Kā aktrise viņa piedalījās arī vairākās Dailes teātra izrādēs. Anetei toreiz bija tikai 15 gadu, kas šķiet ļoti maz, lai tēlotu profesionālā teātrī un filmētos seriālā. Tieši tāpat, kā 15 gadi liekas par daudz, lai mācītos 1. klasē. Taču Anete jau toreiz apzinājās, ka no aktiera mūsdienās tiek prasīts ļoti daudz, tādēļ abas kopā ar mammu horeogrāfi Ingu Krasovsku, pieņēma lēmumu, ka Anetei jāmācās spēlēt kādu mūzikas instrumentu, un viņa iestājās Mūzikas skolas 1. klasē.

Aplūko foto no Anetes nodarbības sitamo instrumentu klasē!

FOTO:

Toreiz Anetei bieži vien nācās skaidroties un reizēm rādīt personu apliecinošus dokumentus, jo daudzi  bijuši pārsteigti par simpātiskās un ļoti pieaugušās pirmklasnieces vecumu.

Skaties video!