Komentāri

Seriālā Viņas melo labāk varonei Marijai šobrīd neklājas viegli. Protams, ka aktrisei, lai notēlotu šoku par mīļotā cilvēka nāvi, atriebību, aizdedzinot klubu, laimi par mīļotā ”augšāmcelšanos” un dzelžainu pārliecību izmeklētāja kabinetā, ir jābūt spīdošai aktieru meistarībai. Anete Krasovska aktrises karjerai ir gatavojusies apzināti jau vairāk nekā piecus gadus.

Pirms pieciem gadiem Anete Krasovska tēloja Gunu TV3 seriālā ”Ugunsgrēks.” Kā aktrise viņa piedalījās arī vairākās Dailes teātra izrādēs. Anetei toreiz bija tikai 15 gadu, kas šķiet ļoti maz, lai tēlotu profesionālā teātrī un filmētos seriālā. Tieši tāpat, kā 15 gadi liekas par daudz, lai mācītos 1. klasē. Taču Anete jau toreiz apzinājās, ka no aktiera mūsdienās tiek prasīts ļoti daudz, tādēļ abas kopā ar mammu horeogrāfi Ingu Krasovsku, pieņēma lēmumu, ka Anetei jāmācās spēlēt kādu mūzikas instrumentu, un viņa iestājās Mūzikas skolas 1. klasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplūko foto no Anetes nodarbības sitamo instrumentu klasē!

FOTO:

Toreiz Anetei bieži vien nācās skaidroties un reizēm rādīt personu apliecinošus dokumentus, jo daudzi  bijuši pārsteigti par simpātiskās un ļoti pieaugušās pirmklasnieces vecumu.

Skaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl