Komentāri

Seriālā Viņas melo labāk varonei Marijai šobrīd neklājas viegli. Protams, ka aktrisei, lai notēlotu šoku par mīļotā cilvēka nāvi, atriebību, aizdedzinot klubu, laimi par mīļotā ”augšāmcelšanos” un dzelžainu pārliecību izmeklētāja kabinetā, ir jābūt spīdošai aktieru meistarībai. Anete Krasovska aktrises karjerai ir gatavojusies apzināti jau vairāk nekā piecus gadus.

Pirms pieciem gadiem Anete Krasovska tēloja Gunu TV3 seriālā ”Ugunsgrēks.” Kā aktrise viņa piedalījās arī vairākās Dailes teātra izrādēs. Anetei toreiz bija tikai 15 gadu, kas šķiet ļoti maz, lai tēlotu profesionālā teātrī un filmētos seriālā. Tieši tāpat, kā 15 gadi liekas par daudz, lai mācītos 1. klasē. Taču Anete jau toreiz apzinājās, ka no aktiera mūsdienās tiek prasīts ļoti daudz, tādēļ abas kopā ar mammu horeogrāfi Ingu Krasovsku, pieņēma lēmumu, ka Anetei jāmācās spēlēt kādu mūzikas instrumentu, un viņa iestājās Mūzikas skolas 1. klasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplūko foto no Anetes nodarbības sitamo instrumentu klasē!

FOTO:

Toreiz Anetei bieži vien nācās skaidroties un reizēm rādīt personu apliecinošus dokumentus, jo daudzi  bijuši pārsteigti par simpātiskās un ļoti pieaugušās pirmklasnieces vecumu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl