Krāšņi foto: pasaules skaistākās sievietes žilbina peldkostīmos

1 komentārs
Krāšņi foto: pasaules skaistākās sievietes žilbina peldkostīmos
PUBLICITĀTES FOTO

Tuvojas starptautiskā skaistumkonkursa ”Miss&Mrs. Top of the World 2020” fināls, un lielajam notikumam gatavojas skaistules no vairāk nekā 10 valstīm. Nu tapusi iespēja novērtēt dalībnieces peldkostīmos.

Konkursa ”Miss&Mrs. Top of the World 2020” fināls notiks no 11. līdz 13. februārim tiešsaistē, taču pirms tam skaistulēm priekšā vairākās aktivitātes. Konkursa dalībnieces tradicionāli piedalījās dažādos pārbaudījumos, kuros viņām jāapliecina ne tikai savu daili, bet arī gudrību un talantus.

Šogad ierobežojumu Covid-19 izplatības mazināšanai dēļ skaistumkonkursa gaita atšķiras no iepriekšējiem gadiem, tomēr neiztrūkstoša ir dāmu atrādīšanās peldkostīmos. Lai gan šogad dalībnieces nepiedalījās kopīgā fotosesijā, bet fotogrāfam pozēja, atrodoties katra savā valstī, tas nav liedzis iespēju novērtēt viņu skaistos augumus.

Starp valstīm, kas pārstāvētas konkursā, ir Latvija, Krievija, Venecuēla, Izraēla, Spānija, Itālija, Gana, Šrilanka, finālā kopumā mirdzēs 16 daiļavas. Latviju konkursā pārstāv Elīna Ustal al UUstala no Stendes un rīdziniece Jesfira Burova.

Atbalstīt savu simpātiju var ikviens – līdz 10. februārim skaistumkonkursa mājaslapā noritēs simpātiju balsojums.

1 komentārs