Krāšņā ceremonijā kronēta Latvijas simtgades vecmāmiņa

8 komentāri
Krāšņā ceremonijā kronēta Latvijas simtgades vecmāmiņa
INGA GEDROVIČA

Īpaši krāšņā ceremonijā kronētas konkursa ”Vecmāmiņa 2018” iedvesmojošākās dalībnieces. Par simtgades konkursa uzvarētāju kļuvusi Inese Priede. Skaties.lv piedāvā ieskatīties krāšņajā ceremonijā.

Lielajā finālā vecmāmiņas vērtēja iepriekšējo konkursu uzvarētājas un pieredzējuši eksperti.

Simtgades konkursa finālā spēkus simboliski atkal apvienoja tandēms Elita Drāke un Liene Skulme. Konkursa fani atcerēsies, ka tieši šīs abas dāmas pirms septiņiem gadiem kopā iedibināja konkursa tradīciju.

Kā jau tas skaistuma konkursu industrijā notiek, abu ceļi aizveda dažādos virzienos, un vairākus gadus starp abām valdīja ne tā siltākā drauzība. Zīmīgi, ka tieši simtgades konkursā visi negludumi nolīdzināti un dāmas atkal sastrādājas: Drāke kā allaž organizatores lomā, bet Skulme – starp žūrijas locekļiem.

Konkursa fināla līmenis kā jau simtgades pasākumā bija augsts – dalībnieces pārsteidza ar lieliskiem priekšnesumiem, un šķita, ka teju katra pelnījusi pa kronim.

Galu galā par titula ”Latvijas Vecmāmiņa 2018” ieguvēju tika atzīta Inese Priede.

Sievietes apbalvotas arī citās nominācijās. Titulu ”Latvijas Lepnums un Gods 2018” godam nopelnīja Zina Budaha, par ”Vecmāmiņu Slavenību 2018” atzīta Inga Skopāne, bet ”Karalieņu Karalieni 2018” – Liesma Kalve.

Titulu ”Latvijas I Vecmāmiņa 2018” iegūst Olga Āboliņa, ”Latvijas II Vecmāmiņa 2018” – Gundega Meiere, ”Latvijas III Vecmāmiņa 2018” – Liesma Kalve, bet ”Latvijas IV Vecmāmiņa 2018” – Rasma Urtāne.