Kosmētikas līdzekļi, kurus “nočiept” no mīļotā

0 Komentāru
Kosmētikas līdzekļi, kurus “nočiept” no mīļotā

Dzīvojot kopā ar mīļoto, daudzas no mums esam ieradušas visus maksājumus dalīt uz pusēm. Vienīgais, ko nedalām uz pusēm, ir kosmētikas līdzekļi. Nu labi dažreiz aizņemamies mīļotā skuvekli. Bet ir vēl daži kosmētikas produkti, kuri tev var noderēt situācijās, kad tev to nav.

Sejas attīrītājs

Kurš ir teicis, ka sievietes nedrīkst lietot tādu pašu sejas attīrošu līdzekli kā vīrieši? Ja tavējais iet uz beigām, atļaujies “nočiept” to no mīļotā. Pirmkārt, viņš to nepamanīs. Otrkārt, viņam nekas nebūs iebilstams.

Dezinfekcijas krēms

Ja jums abiem laiku pa laikam parādās pūtītes uz sejas, lietojiet kopīgu krēmu, kas samazina to veidošanos. Vīriešu pūtītes neko daudz no sieviešu pumpiņām neatšķiras, tad kāpēc izšķērdēt naudu, pērkot dažādus krēmus?

Matu kopšanas līdzekļi

Iedomājies to nepatīkamo situāciju, ka esi dušā, bet pēkšņi atklāj, ka beidzies šampūns. Ko darīt? Izmanto mīļotā vīrieša šampūnu. Jā, tam ir specifiska smarža, bet tā ātri vien izzudīs. Labāk izmanto viņa šampūnu, nekā visu dienu staigā netīriem matiem.

Skūšanās krēms

Vīriešu skūšanās krēmi domāti sejas ādai, tātad tie ir maigāki, savukārt sievietes izvēlas tos, lai skūtu kājas. Rezultāts būs viens un tas pats, un tu nekādu kaitējumu savai ādai nenodarīsi.

Lūpu balzams

Tas ir normāli, ka vīriešiem tāds ir. It īpaši rudens un ziemas sezonā. Esi nozaudējusi savu lūpu balzamu? Pagatavo savu lūpu skrubi mājas apstākļos vai arī aizņemies no drauga.

Dušas želeja

Gluži tāpat kā ar šampūnu, arī šī smarža ātri vien pazūd. Lielisks variants pāriem, kuri atrodas tālu viens no otra un nevar būt kopā. Tā tu nedaudz atgādināsi sev par mīļotā patīkamo aromātu.

Dezodorants

Daudzi sieviešu dezodoranti ir pārvērtēti cenu ziņā, kā arī daudzas smaržas nav patīkamas jo īpaši tad, kad sasvīsti, tāpēc izmanto sava drauga “dezīti”, kamēr centies atrast sev patīkamāko variantu.

FOTO: diez vai šādu izskatu varēsim iegūt no mīļotā vīrieša kosmētikas produktiem…

0 Komentāru