Kosmētika padara sievieti par princesi Elzu no Frozen

Komentāri
Kosmētika padara sievieti par princesi Elzu no Frozen

Iepazīsties ar sievieti lelli. 23 gadus vecā brazīliete Andresa Damianī pārsteidz pasauli ar savu līdzību Disneja radītajam tēlam – princesei Elzai no multfilmas Frozen.

Savu slavu Andresa ieguva uz ielas, kad garāmgājēji viņu sāka dēvēt par Elzu no multfilmas Frozen. Protams, neiztikt bez cilvēkiem, kuri šāda veida rīcību neizprot, un ir bailēs par sievietes vizuālo izskatu. Tas cilvēkiem var šķist atbaidošs, bet tajā pašā laikā pievilcīgs. Tā ka sieviete pati sevi dēvē par staigājošu lelli, viņa piemin, ka nekad nelieto lielu daudzumu kosmētikas, neievēro diētas, bet dod priekšroku pastaigām ar suņiem. Andresa komentē, ka dažkārt cilvēkiem uz ielas paliek tik ļoti bail, ka viņi lielā ātrumā skrien prom. Neatkarīgi no tā, viņa saņem ļoti daudz mīļas vēstules no faniem, kas viņu uzmundrina. Apskati Andresas līdzību princesei Elzai foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl