Koši un pamanāmi – nagu dizains drūmajam gadalaikam

Komentāri
Koši un pamanāmi – nagu dizains drūmajam gadalaikam

Klāt rudens, iespējams, krāšņākais gadalaiks. Ja dabā tas vēl neizpaužas, tad tavā stilā gan! Skaties.lv sadaļa Sievietei vēlas iedvesmot tevi ar krāšņiem nagu dizainiem.

Rudenī joprojām aktuāli ir miesas krāsas toņi, tomēr šā brīža trends ir košas, izlecošas krāsas, kā arī haki toņi. Ja ieturi vienkāršu un klasisku stilu, tad kāds no šiem nagu dizainiem izskatīties stilīgi un neatstās vienaldzīgu nevienu. Joprojām stilīga ir zelta krāsa un dimantiņi, kas ļoti veiksmīgi papildina nagu dizainu.

FOTO: aktuālākie krāsu toņi un nagu dizaini

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl